P-Hämppi – auhinnatud parkla

P-Hämppi on ruumikas, helge ja kasutusmugav parkla, mis pakub Tampere linnas Hämeenkatu all 900 parkimiskohta. Need asuvad viies reas, millest kaks on ülemisel ja kolm alumisel tasandil. Samuti on seal turvalised ja ruumikad kõnniteed.

Meie vastutasime kaeve- ja tugevdustööde eest ning seejärel tegime parklas sisetöid. Ehitusplatsil kaevati välja umbes 230 000 kuupmeetrit kivimit, mis võrdub 35 000 veoautokoormaga. Sisetööde hulka kuulusid nii tsementtarindi ja vundamendi projekteerimine kui ka sillutamine ja pingutamine.

Meie uuenduslikud lahendused ja linnasüdames töötamise kogemus tagasid, et projekti ajal jätkus elu piirkonnas minimaalsete häiringutega. Töö valmis kokkulepitud ajaks hoolimata sellest, et graafik oli tihe ja kasutati uusimaid tehnilisi lahendusi. Samuti vajasid erilist loovust ja suurt asjatundlikkust juurdepääsukohad kesklinna prestiižsele kinnisvarale ning parkla kohal asuvatele tänavatele. Meid kiideti selle eest, et ehitusplatsitööd ei häirinud kohalike elanike igapäevaelu.

Detailid

P-Hämppi auhinnatud parkla
Finnpark
Tampere
Soome
2012
Maa-alune ehitus Vundamendiehitus