Uus kodu: kaeveobjektist kortermajaks

Helsingi Käpylä linnaosas asunud vana postihoone on minevik ning selle asemel kerkib Posteljooni kortermaja. Sellesse ehitusprojekti oleme pannud kõik oma kogemused ja teadmised. Veebisüsteemi WebHome kaudu on tööga seotud kogu tarneahel.

Vana Käpylä postihoone lammutustööd kulgesid edukalt, ehkki pidime kaevama sügavamalt kui arvasime. Territoorium asub ajaloo seisukohast olulises piirkonnas, Helsingi 1952. aasta suveolümpiamängude olümpiaküla lähedal. Posteljooni tulevased elanikud, nende naabrid ja Helsingi linna ehituskontrolli osakond ootavad meilt tühja territooriumi täitmist. Traditsioone au sees hoides „Posteljooni on eriline selle poolest, et see peegeldab tugevasti ümbritsevat. Muutsime veidi fassaadi. Näiteks tuleva...

22.06.2016

Täie auruga edasi!

Teedeehituse segmendil on uue strateegia suhtes kõrged, kuid siiski realistlikud ootused.

Loe rohkem

Hea äritava

Lemminkäineni tegevusjuhend reguleerib kõiki kontserni tegevusi. Kontserni nõuetele vastavuse poliitika aga määrab kindlaks, mida tähendab tegevusjuhendi järgimine meie igapäevatöös.

Loe rohkem

Anna mootorile puhkust!

Tervest mõistusest on masinate tarbetu kasutamise vähendamisel palju kasu. Ütle tühikäigule ei, ning säästad raha ja keskkonda.

Loe rohkem

Ohutusküsimused

Varsti algab teedeehitushooaeg. Ära unusta veendumast aegsasti, et kaitsevahendid on tegevusrohkeks hooajaks valmis.

Loe rohkem

Uus kodu: Posteljooni tõmbab asukaid

Ehitame uusi kortereid Helsingi ainulaadses piirkonnas Käpyläs. Korterid on praegu müügil. Kaisu ja Ronald Sneitz valisid 80 m2 suuruse korteri Posteljooni viimasel korrusel.

Loe rohkem

Keskendume oma tugevustele

Meie teedeehituse valdkonna uus strateegia hõlmab kolme algatust: esikohal on inimesed, tegevusmudel ja kasvuplatvorm. Tegevusmudeli algatus käivitatakse kõigepealt Soomes. Küsisime teedeehituse valdkonna juhilt Robi Blumbergilt, tehnilise teenistuse masinavaldkonna juhilt Poul Friedrichilt ja objektijuhilt Marko Wendelinilt, kuidas see igapäevatöös välja näeb.

Loe rohkem

Suurprojektid rajavad teed

Hooneehituse valdkonnas tuleb Soomes kogu organisatsioonile kasuks suurprojektide läbiviimisest saadud kogemus. Uus juhtimissüsteem on juba kasutusel. Usutlesime asetegevdirektorit Pauli Mäkelät, arendusjuhti Hanne Perälät ja projektiinseneri Jarkko Lahtit ning palusime neil valdkonna uuest strateegiast lähemalt rääkida.

Loe rohkem

Pikaajalised kogemused ja avatud koostöö on alus taristuprojektide kasumlikule kasvule

Kõrgelt kvalifitseeritud töötajad on strateegia elluviimise võti taristuprojektide valdkonnas. Usutlesime asepresidenti Harri Kailasalot, tootmisjuhti Andreas Elsingit ja staažikat töötajat Martti Kauppineni.

Loe rohkem