Täie auruga edasi!

Teedeehituse segmendil on uue strateegia suhtes kõrged, kuid siiski realistlikud ootused.

Teedeehituse Soome segmendi tootmis-, seadme- ja hooldusjuhi Juha Mäkiaho sõnul on inimesed uue strateegia suhtes ootusrikkad, kuid mõistavad, et selle edukas rakendamine nõuab palju tööd. Teatud ulatuses võib täheldada kerget ebakindlust ja vastuseisu muutustele. „Uue strateegia rakendamine nõuab palju tööd juhtivtöötajatelt ja spetsialistidelt. Näiteks on piirkondlikud juhid üsna iseseisvalt vastutanud müügi, tootmise ja teedeehituse eest. Uus strateegia muudab nende töö veelgi mitmekesisem...

10.05.2016

Hea äritava

Lemminkäineni tegevusjuhend reguleerib kõiki kontserni tegevusi. Kontserni nõuetele vastavuse poliitika aga määrab kindlaks, mida tähendab tegevusjuhendi järgimine meie igapäevatöös.

Loe rohkem

Anna mootorile puhkust!

Tervest mõistusest on masinate tarbetu kasutamise vähendamisel palju kasu. Ütle tühikäigule ei, ning säästad raha ja keskkonda.

Loe rohkem

Ohutusküsimused

Varsti algab teedeehitushooaeg. Ära unusta veendumast aegsasti, et kaitsevahendid on tegevusrohkeks hooajaks valmis.

Loe rohkem

Uus kodu: Posteljooni tõmbab asukaid

Ehitame uusi kortereid Helsingi ainulaadses piirkonnas Käpyläs. Korterid on praegu müügil. Kaisu ja Ronald Sneitz valisid 80 m2 suuruse korteri Posteljooni viimasel korrusel.

Loe rohkem

Keskendume oma tugevustele

Meie teedeehituse valdkonna uus strateegia hõlmab kolme algatust: esikohal on inimesed, tegevusmudel ja kasvuplatvorm. Tegevusmudeli algatus käivitatakse kõigepealt Soomes. Küsisime teedeehituse valdkonna juhilt Robi Blumbergilt, tehnilise teenistuse masinavaldkonna juhilt Poul Friedrichilt ja objektijuhilt Marko Wendelinilt, kuidas see igapäevatöös välja näeb.

Loe rohkem

Suurprojektid rajavad teed

Hooneehituse valdkonnas tuleb Soomes kogu organisatsioonile kasuks suurprojektide läbiviimisest saadud kogemus. Uus juhtimissüsteem on juba kasutusel. Usutlesime asetegevdirektorit Pauli Mäkelät, arendusjuhti Hanne Perälät ja projektiinseneri Jarkko Lahtit ning palusime neil valdkonna uuest strateegiast lähemalt rääkida.

Loe rohkem

Pikaajalised kogemused ja avatud koostöö on alus taristuprojektide kasumlikule kasvule

Kõrgelt kvalifitseeritud töötajad on strateegia elluviimise võti taristuprojektide valdkonnas. Usutlesime asepresidenti Harri Kailasalot, tootmisjuhti Andreas Elsingit ja staažikat töötajat Martti Kauppineni.

Loe rohkem

Suured edusammud tööohutuses

Parimad tavad vähendavad probleemide ja õnnetuste hulka. Kui uus töötegemise viis tundub loomulik, siis juurutatakse see alatiseks.

Loe rohkem