Automatiseeritud asfalditootmine

Soomes asuva Tuusula asfalditehase tornist avanevad avarad vaated Helsingi rahvusvahelisele lennuväljale ja suurlinna-alale. Kuid Põhjamaade suurima tootmisüksuse tööala ulatub kaugemale kui silmaga näha.

Piisava kuumuse juures hakkab ka kivi higistama. Sellist pilti võib näha Helsingi lähedal Tuusulas asuvas Sammonmäki asfalditehases, kus erineva teralisusega täitematerjalid muudetakse asfaldisegistis erinevateks asfalditüüpideks. Kõrvaltehastes tegeletakse eri kasutusvõimalustega bituumeni omaduste arendamisega. “Loomulikult nõuab see kõik energiat. Nendest seadmetest piisab poole Helsingi küttevajaduse rahuldamiseks,” räägib tootmisjuht Kimmo Karjala ja avab maapinnast 42 meetri kõrgusel...

5.12.2017

Taristuprojektidega arendatakse uusi müügitööriistu

Taristuprojektide uue tegevusmudeliga integreeritakse segmendisiseseid tegevusi piiriüleselt. Uusi tööriistu kasutati kõigepealt müügivaldkonnas.

Loe rohkem

RAIN viib ehitustööstuse uuele tasandile

Mis muudab USA sprindimeeskonna nii võimsaks? Sujuv meeskonnatöö, tõhus kommunikatsioon liikmete vahel ja asjaolu, et igaüks teab täpselt, mida teha, et viia meeskond ühise eesmärgi saavutamise poole. Kuidas saaksime teha sama ka ehituse valdkonnas? Sellele küsimusele vastuse leidmise üle murti päid sel suvel projekti RAIN raames toimunud seminaril.

Loe rohkem

Tunne ennast ja mõista teisi

Hea ülemus on kuldaväärt vara. Tahame aidata meie ülemustel saada oma töös veelgi paremateks. Kevadisel koolitusel avanes neil võimalus saada enda ja oma koostööoskuste kohta rohkem teada.

Loe rohkem

Digivaade uuele kodule

Oleme kasutusel võtmas uusi rakendusi ja teenuseid, mis võimaldavad meie elamukinnisvara klientidel saada paremat ülevaadet sellest, kuidas nende tulevane kodu välja hakkab nägema.

Loe rohkem

Kõik, mida teeme, loob huvirühmadele väärtust

Lemminkäinen ehitab kodusid, ärihooneid, maanteid ja mitmesuguseid taristulahendusi nii maa peal kui ka maa all. See kõik nõuab töökäsi, toorainet, energiat ja vett.

Loe rohkem

Näeme suuremat pilti

Peterburi Lääne kiirdiameetri teekatte paigaldustöödel saavutasime märkimisväärse kulude kokkuhoiu tänu Lean Six Sigma projektidele.

Loe rohkem

Kiire ja avatud suhtlus objektil

Kommunikatsiooni olulisus ehitusprojekti elluviimisel sai eriti teravalt selgeks Tampere Rantaväylä tunneli projekti puhul. Linna südames asuv Soome pikim maanteetunnel ehitati koostöö- ehk alliansshanke mudeli raames, milles meil oli täita peatöövõtja roll.

Loe rohkem

Purustavalt tõhusad toimingud

Mis puutub mineraalsete täitematerjalide töötlemisse, siis aastate jooksul on täiustatud paljusid meetodeid. Kuid mõnikord on ikkagi põhjust asjade ümbermõtestamiseks.

Loe rohkem