Digivaade uuele kodule

Oleme kasutusel võtmas uusi rakendusi ja teenuseid, mis võimaldavad meie elamukinnisvara klientidel saada paremat ülevaadet sellest, kuidas nende tulevane kodu välja hakkab nägema.

Meie digirakenduse abil saab kujundada ümber oma tulevase kodu interjööri ja isegi näha selle 3D-versiooni. Kasutame oma rakenduste puhul nii virtuaalreaalsust (VR) kui ka liitreaalsust (AR). „Kasutame valmivate elamuehitiste elektrooniliste piltide tegemiseks 3D-modelleerimist. Näiteks saate heita pilgu meie uuele Vantaas asuvale Lumme elamuarendusele oma internetibrauseri või spetsiaalsete VR-kõrvaklappide kaudu, mis loovad tunde, nagu viibiksite reaalselt eluruumides,” selgitab Soome hoone...

16.08.2017

Kõik, mida teeme, loob huvirühmadele väärtust

Lemminkäinen ehitab kodusid, ärihooneid, maanteid ja mitmesuguseid taristulahendusi nii maa peal kui ka maa all. See kõik nõuab töökäsi, toorainet, energiat ja vett.

Loe rohkem

Näeme suuremat pilti

Peterburi Lääne kiirdiameetri teekatte paigaldustöödel saavutasime märkimisväärse kulude kokkuhoiu tänu Lean Six Sigma projektidele.

Loe rohkem

Kiire ja avatud suhtlus objektil

Kommunikatsiooni olulisus ehitusprojekti elluviimisel sai eriti teravalt selgeks Tampere Rantaväylä tunneli projekti puhul. Linna südames asuv Soome pikim maanteetunnel ehitati koostöö- ehk alliansshanke mudeli raames, milles meil oli täita peatöövõtja roll.

Loe rohkem

Purustavalt tõhusad toimingud

Mis puutub mineraalsete täitematerjalide töötlemisse, siis aastate jooksul on täiustatud paljusid meetodeid. Kuid mõnikord on ikkagi põhjust asjade ümbermõtestamiseks.

Loe rohkem

Meie ehitatud

Me ehitame kortereid mitmes Soome piirkondlikus kasvavas linnakeskuses. Järelevalveinsener Tuija Ingberg ja projektiinsener Emmi Ollikainen tunnevad, et nende töö on tavaline, kuid oluline.

Loe rohkem

On tore minna puidust kooli

Ehitasime Põhja-Soome Pudasjärvisse puidust koolilinnaku. Augustis avatud kooli on kiitnud nii õpilased kui ka õpetajad.

Loe rohkem

Hea, parem asfaldi tootmine

Isegi head tavad vajavad mõnikord täiustamist. Oleme teinud Läti asfalditehases mitmeid pisimuudatusi ning need on kokkuvõttes andnud märkimisväärset kokkuhoidu.

Loe rohkem

Inimene õpib kogu elu

Selles osas uurime lähemalt õnnetusi ja ohuolukordi, mis meie ehitusobjektidel ette võivad tulla. Lemminkäineni töötajad meenutavad olukordi, millest meil kõigil on midagi õppida.

Loe rohkem