Tulevik on infomudelite päralt

Ehitusinformatsiooni modelleerimise käigus luuakse struktuur ja kõik selle osad 3D-mudelitena. Arendamisel on tööriistad, mis tagavad mudeli kasutamise struktuuri kogu elutsükli vältel.

Oma ehitusprojektides kasutame ehitusinformatsiooni modelleerimist kui töövahendit järjest sagedamini. „Infomudelid moodustavad teabehalduse osa. Modelleerimise suurim eelis on see, et ruumiline visuaalne teave on lihtsamini arusaadav. Kombineeritud mudeleid saavad kasutada kõik asjassepuutuvad pooled," räägib infraprojektide asepresident Kyösti Ratia . Kasu saab ka tellija, kuna projekti või selle osi saab uurida tervikuna. Pealegi on selline mudel illustratiivne, mistõttu on selle üle lihts...

14.09.2016

Ka rääkimine võib olla kuld

Arenguvestluste kaudu saavad töötajad teada, mida neilt oodatakse. Samuti on neil võimalik anda tagasisidet ja esitleda ülemusele oma arenguideid.

Loe rohkem

Liigume eesmärkide suunas

Oleme kasutusele võtmas uut lähenemist strateegiate rakendamiseks. Võtsime uue kursi kevadel toimunud seminaridel.

Loe rohkem

Ohutus algab meist endist

Keskendumine pisiasjadele tagab ohutuse töökohal. Isikukaitsevahendite kasutamine peaks igaühe jaoks olema loomulik tegevus. Hoolitsege ka oma töökaaslaste eest. Ja küsige nõu, kui miski jääb arusaamatuks.

Loe rohkem

Uus kodu: kaeveobjektist kortermajaks

Helsingi Käpylä linnaosas asunud vana postihoone on minevik ning selle asemel kerkib Posteljooni kortermaja. Sellesse ehitusprojekti oleme pannud kõik oma kogemused ja teadmised. Veebisüsteemi WebHome kaudu on tööga seotud kogu tarneahel.

Loe rohkem

Täie auruga edasi!

Teedeehituse segmendil on uue strateegia suhtes kõrged, kuid siiski realistlikud ootused.

Loe rohkem

Hea äritava

Lemminkäineni tegevusjuhend reguleerib kõiki kontserni tegevusi. Kontserni nõuetele vastavuse poliitika aga määrab kindlaks, mida tähendab tegevusjuhendi järgimine meie igapäevatöös.

Loe rohkem

Anna mootorile puhkust!

Tervest mõistusest on masinate tarbetu kasutamise vähendamisel palju kasu. Ütle tühikäigule ei, ning säästad raha ja keskkonda.

Loe rohkem

Ohutusküsimused

Varsti algab teedeehitushooaeg. Ära unusta veendumast aegsasti, et kaitsevahendid on tegevusrohkeks hooajaks valmis.

Loe rohkem