Liigume eesmärkide suunas

Oleme kasutusele võtmas uut lähenemist strateegiate rakendamiseks. Võtsime uue kursi kevadel toimunud seminaridel.

Seminaridel osalesid meie tegutsemisriikide ja tegevussegmentide juhid ning strateegia rakendamisega tihedalt seotud töötajad. „Arutasime, mida ja kuidas muuta, ning kes peaks rakendusprotsessiga seotud olema. Uus strateegia erineb varasemast strateegiast märgatavalt, kuna viimane oli pigem finantsaspektidele suunatud ellujäämisstrateegia. Nüüd, kui me juba päris kenasti vee peal püsime, vajame uut suunda,” selgitab Lemminkäineni personalijuhtimise ja tulevikuarengu asepresident Marcus Reijon...

16.08.2016

Ohutus algab meist endist

Keskendumine pisiasjadele tagab ohutuse töökohal. Isikukaitsevahendite kasutamine peaks igaühe jaoks olema loomulik tegevus. Hoolitsege ka oma töökaaslaste eest. Ja küsige nõu, kui miski jääb arusaamatuks.

Loe rohkem

Uus kodu: kaeveobjektist kortermajaks

Helsingi Käpylä linnaosas asunud vana postihoone on minevik ning selle asemel kerkib Posteljooni kortermaja. Sellesse ehitusprojekti oleme pannud kõik oma kogemused ja teadmised. Veebisüsteemi WebHome kaudu on tööga seotud kogu tarneahel.

Loe rohkem

Täie auruga edasi!

Teedeehituse segmendil on uue strateegia suhtes kõrged, kuid siiski realistlikud ootused.

Loe rohkem

Hea äritava

Lemminkäineni tegevusjuhend reguleerib kõiki kontserni tegevusi. Kontserni nõuetele vastavuse poliitika aga määrab kindlaks, mida tähendab tegevusjuhendi järgimine meie igapäevatöös.

Loe rohkem

Anna mootorile puhkust!

Tervest mõistusest on masinate tarbetu kasutamise vähendamisel palju kasu. Ütle tühikäigule ei, ning säästad raha ja keskkonda.

Loe rohkem

Ohutusküsimused

Varsti algab teedeehitushooaeg. Ära unusta veendumast aegsasti, et kaitsevahendid on tegevusrohkeks hooajaks valmis.

Loe rohkem

Uus kodu: Posteljooni tõmbab asukaid

Ehitame uusi kortereid Helsingi ainulaadses piirkonnas Käpyläs. Korterid on praegu müügil. Kaisu ja Ronald Sneitz valisid 80 m2 suuruse korteri Posteljooni viimasel korrusel.

Loe rohkem

Keskendume oma tugevustele

Meie teedeehituse valdkonna uus strateegia hõlmab kolme algatust: esikohal on inimesed, tegevusmudel ja kasvuplatvorm. Tegevusmudeli algatus käivitatakse kõigepealt Soomes. Küsisime teedeehituse valdkonna juhilt Robi Blumbergilt, tehnilise teenistuse masinavaldkonna juhilt Poul Friedrichilt ja objektijuhilt Marko Wendelinilt, kuidas see igapäevatöös välja näeb.

Loe rohkem