Ühise eesmärgi nimel

Majanduslangus Venemaal kasvatab eluasememüüki. Müük on alates detsembrist haripunkti jõudnud.

„Inimesed investeerivad kinnisvarasse, olgugi et mugavusklassi kuuluvate korterite hinnad tõusid mullu 14–15%," sõnas müügijuht Marina Silantyeva.

Usaldusväärsus on Venemaal suurim müügieelis. Lemminkäinen ehitab paremini ja kiiremini kui Vene konkurendid. 2014. aastal müüs Lemminkäinen Venemaal 520 korterit.

Eluasememüügile annab hoogu ka energiline 13liikmeline müügimeeskond.

„Meie meeskonna liikmed mõistavad, et peale oma isiklike eesmärkide tuleb meil täita ka ühine kuueesmärk. See pole meil kunagi saavutamata jäänud ja selline teadmine motiveerib."

„Soovime pakkuda professionaalsel tasemel teenust. Soome teenindustavade ja korterite kombinatsioon tõhustab müüki," ütles müügiosakonna ekspert Ilja Belousov.

„Töökaaslased võistlevad omavahel sõbralikul moel. Aitame üksteist nõuandeid jagades. Ostja on võimalik leida igale korterile, kuid Lemminkäineni eluasemed paistavad silma tänu oma kvaliteedile ja mitmekesisele kujundusele," sõnas Artjom Petuhov, kes töötab samuti müügiosakonnas eksperdina.

Tekst: Santeri Pakkanen
Kuva: Maria Morina

Pinnad igale maitsele

Venemaal müüakse enamik kortereid viimistluseks tühjaks jäetud pindadega. Saadaval on kahte sorti viimistlust: valged või täielikult valmis pinnastruktuurid. Vajaduse korral võib Lemminkäinenilt pinnaviimistlust lisateenusena osta. Tavaliselt jõuavad uued omanikud pinnad viimistleda poole aasta jooksul. Palju kliente on pärit Siberi ja Uurali naftaväljade piirkondadest, kus on kõrged palgad. Umbes 70% klientidest ostab korteri oma raha eest.

6.04.2015

14 inimesele meeldib see