Tania Jarrett

Personaliosakonna asepresident, Lemminkäinen, Helsingi, Soome

Sündisin Lappeenrantas ja veetsin nooruse Jyväskyläs. Praegu elan oma suureks kasvanud lastega Helsingis ja Tamperes. Minu isa on inglane ja mu karjäär on olnud üdini rahvusvaheline, mistõttu tunnen end pigem eurooplase kui mõne konkreetse paiga esindajana.

Töötan Lemminkäinenis personalijuhina. Minu ülesanne on näha sektoriteülest suurt pilti. Olgugi et tegutseme mitmes riigis, on meil tarvis ühiseid, järjepidavaid ja tõhusaid tavasid, nt töötasu küsimuses. Minu eesmärk on aidata inimestel jagada parimaid tavasid kogu kontserniga, et me saaksime neid koos arendada. Suhtun inimeste innustamisse kirglikult ja see võib mõnikord vallandada tuliseid arutelusid. Mulle meeldib inimestega töötada. Vabal ajal armastan koos sõpradega toitu valmistada. Vahel on mul tarvis akut laadida, siis käin üksinda jooksmas.

Minu töö parim osa on see, kui mul õnnestub arutelu käigus kedagi tema kinnistunud mõtteviisist välja tuua.

Kui kõik oleks võimalik, tahaksin ma anda inimestele võime näha iga hommikut uue võimalusena. Me võiksime ärgata teadmusega, et suudame midagi muuta.

Robert Blumberg küsis minult, mida ma teen varasemast teisiti ja mida on see aidanud mul saavutada. Olen kaasanud kõikide meie tegutsemisriikide personaliosakonnad väljatöötatavasse poliitikasse. Meil on veel pikk tee minna, kuid tean, et koos saame luua tõhusaid ja tulemuslikke tavasid.

Mida ma tahaksin küsida töökaaslaselt. Mis teid teie töös ergutab?

Tutvuge meie eelmise intervjueeritavaga
Robert Blumberg

Selle sarja järgmine Lemminkäineni meeskonnaliige vastab küsimusele ja esitab omakorda küsimuse järgmisele kolleegile.

4.05.2015

28 inimesele meeldib see