Meeskonnavaim jääl

Veebruaris võistlesid Helsingi jäähallis Soome ehitusfirmade jäähokivõistkonnad Cramo jäähoki karikavõistlustel.

Lemminkäinenil on olnud jäähokimeeskond juba üle seitsme aasta. „Praegu on meil umbes 30-liikmeline meeskond ja ka uued mängijad on teretulnud," sõnas meeskonna kapten ja asutaja Juha Luostarinen.

Meeskond treenib kord nädalas. „Meie ainus tingimus uutele tulijatele on jäähokivarustus."

Lemminkäineni Soome jäähokimeeskonna liikmed esindavad mitmesuguseid valdkondi ja ameteid. Enamikul on jäähoki taust, kuid osa alustas mängimist alles hiljuti.

„Meeskonnas oleme kõik võrdsed ja kõigest on lihtne rääkida, isegi tööst. Harrastusrühmad on tööandjale väärtuslikud, sest nende liikmed võtavad meeskonnavaimu tööle kaasa," ütles Juha.

Meeskonna peaeesmärk on treenida ja lõbusalt aega veeta, kuid tõsiselt võetakse iga mängu. Päeva esimese mängu kaotasid nad 4 : 0, kuid naasid tugevamana, võites ülejäänud mängud ja kogu turniiri. Auhinna andis üle NHLi staar Esa Tikkanen. Parimail päevil saab meeskond maitsta kogu tundegammat.

Andke meile teada innustavatest harrastusrühmadest. Head mõtted on jagamist väärt!

Tekst: Johanna Paasikangas-Tella
Foto: Tom Nuotsalo

Foto

Kõik ühe eest. Vasakul (taga) Lemminkäineni meeskonnast Tero Lehmuskoski, Toni Laine, Juha Luostarinen, Mikael Forstén ja Antti Kokkonen.

Muutke treening oma elu osaks

Proovige korrapärast treeningut ja uusi spordialasid. Saate hea enesetunde, magate paremini ning teil on rohkem energiat tööks ja lõbuks. Kokku kaks tundi ja 30 minutit tempokat või tund ja 15 minutit tugevat trenni nädalas parandab teie vastupidavust.

20.03.2015

17 inimesele meeldib see