Karkassimeeskond

Hooneehitus, Oy Ylöjärven Emminkammari, Soome

„Karkassimeeskond vastutab korterelamu karkassi ehitamise eest. See hõlmab ka monteeritavate elementide, põranda raketiste ja tugevduste paigaldamist ning kauba tõstmist ülakorrustele. Meie meeskond koosneb karkassitööde juhatajast, inspektorist, neljast puusepast, sarrusepaigaldajast ja kraanajuhist. Enamik meist on aastaid meeskonnana töötanud."

Karkassimeister Tero Suolaniemi sõnul teeb meeskond eeskujulikku koostööd. Karkass püstitatakse kiiresti, töö kvaliteet on suurepärane ja meeskond peab kokkulepitud ajakavast kinni. Hiljem pole lisatööd olnud vaja teha.

Meeskonna liikmed rõhutavad, et kokkulepitud ajakavast on oluline kinni pidada: „Me peame töötama järjepidevalt, et lõppfaasis ei oleks kiirustamist. Seepärast aitamegi vajaduse korral üksteist." Töötajad on üksmeelel, et parim asi nende töö juures on võimalus töötada välitingimustes, v.a muidugi halva ilmaga. Nende meeste puhul räägib kõik, sh töö kvaliteet, suurepärasest meeskonnavaimust.

Tekst: Riitta Sippola, foto: Harri Hinkka

Karkassimeeskond

Siinsel pildil on inspektor Pekka Helminen (1), puusepad Tapio Yltävä (2), Teppo Nieminen (3), Ismo „Olli" Ollenberg (4) ja Ilkka Seppälä (5), sarrusepaigaldaja Petri Juustovaara (6) ning karkassitööde juhataja Tero Suolaniemi (7). Meeskonda kuulub ka kraanajuht Kristian Vaari (ei ole pildil).

18.03.2015

5 inimesele meeldib see