Karina Tommik

Betoonitööde suvepraktika, Tallinn

Olen 23-aastane ja pärit Põhja-Eesti väikelinnast Rakverest. Lõpetasin hiljuti Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureusekraadiga geotehnoloogias.

Töötan praktikandina betoonitööde ja geotehnoloogia osakonnas ning osalen peamiselt betoonitööde (nt sillad) projektides. Minu ülesanne on aidata objekti- ja projektijuhte. Sageli tähendab see seda, et aitan koostada dokumente. Kui pean olema objektil, siis olen. Tegelikult on see mul juba teine kord Lemminkäinenis töötada: olen siin olnud ka õppepraktikal.

Parim asi minu töös on inimesed, kellega koos töötan. Meil valitseb õhkkond, kus kõik tahavad teisi aidata, ja meie tööeetika on väga tugev. Mulle meeldib ka töö vaheldusrikkus: iga päev on eelmisest erinev.

Kui ehitusvaldkonnas midagi muuta, siis tahaksin näha rohkem naisi õppimas ehitust ja inseneriteadust. Arvan, et valdkond tõepoolest võidaks sellest.

Andris Velmunsks küsis, kas mul on hobi, mis nõuab täielikku keskendumist. Ma tegelen tõsiselt kaljuronimise ja alpinismiga. Püüan nädalas neli-viis korda käia võimlas kaljuronimist harjutamas ja korra-paar aastas ka välismaal. Olen käinud ronimas Itaalias, Šveitsis, Norras, Portugalis ja Hispaanias.

Tahaksin küsida töökaaslaselt, mida ta oma töökaaslastes kõige enam hindab?

Tutvuge meie eelmise intervjueeritavaga
Andris Velmunsks

Tekst: Steve Roman
Foto: Sergei Zjuganov

22.09.2015

9 inimesele meeldib see