Süsiniku jalajälje seire

Projektimeeskond, kelle ülesanne on meie asfaldiprojektide süsiniku jalajälje arvutamine, teab isegi üksikute tootepartiide süsiniku jalajälge.

Osa Lemminkäineni süsiniku jalajälje arvutuse meeskonnast töötab Helsingis Salmisaari peakontoris ning ülejäänud asuvad Helsingist veidi üle kahekümne kilomeetri kaugusel Tuusula kesklaboris. Nad kohtuvad korrapäraselt ideede vahetamiseks näost näkku. Täna kohtub meeskond Tuusulas. „Oluline on mõista, kuidas meie tegevus mõjub keskkonnale, et saaksime veelgi vähendada nende kahjulikku keskkonnamõju,” ütles asfaldivaldkonna vanem asepresident Jarmo Rautanen , kes töötab tehnilises kontoris....

31.01.2017

Ivan Otšeretainõi

Sillutusprojektide direktor, Venemaa

Loe rohkem

Traktorite kiirendusvõistlused

Kai Ove Bøe on Norra Lemminkäineni Foruse asfalditehase töödejuhataja ja üks edukamaid norrakaid, kes on osalenud veotraktorite kiirendusvõistlustel.

Loe rohkem

Asfaldikuningannad

Kuni viimase ajani on teedeehitust peetud meeste pärusmaaks, kuid nüüd on selles arusaamas toimumas muutused. Tønsbergis Norras moodustavad kolmandiku Lemminkäineni töötajatest naised.

Loe rohkem

Riskide juhtimine

Edukas riskijuhtimine aitab võita hankeid ja viia ellu edukaid projekte.

Loe rohkem

Päikest asfalteerijatele!

Kaijaleena Vesala vaatab aknast välja. Kas paduvihm lakkab kella üheksaks, nagu ilmateade lubas, või tuleb tööplaanid ümber teha?

Loe rohkem

Niels Jørgen Nielsen

2016. aasta augustis tähistab Niels 40 aasta tööjuubelit Lemminkäinenis.

Loe rohkem

Hangete peen kunst

Tallinna hankemeeskond on viimasel ajal olnud heas vormis – sellest annab tunnistust Tallinna Lennujaama kõrgetasemelise renoveerimishanke võitmine.

Loe rohkem

John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Loe rohkem