Traktorite kiirendusvõistlused

Kai Ove Bøe on Norra Lemminkäineni Foruse asfalditehase töödejuhataja ja üks edukamaid norrakaid, kes on osalenud veotraktorite kiirendusvõistlustel.

Tractor pulling ehk traktorite kiirendusvõistlus on tehnikaspordiala, kus traktoriga veetakse etteantud rajal raskust nii kaugele kui võimalik. Võistlusklassis, kus mina osalen, katsutakse rammu 70-meetrisel rajal. Kui traktorijuhil õnnestub koos raskusega läbida kogu rada, siis on ta saavutanud full pull ’ija võistluse sisuliselt võitnud. Kui kogu raja läbijaid on rohkem kui üks, siis lisatakse raskust juurde – seda olukorda nimetatakse pull-off ’iks,” selgitab Norra Foruse asfalditehase...

20.12.2016

Asfaldikuningannad

Kuni viimase ajani on teedeehitust peetud meeste pärusmaaks, kuid nüüd on selles arusaamas toimumas muutused. Tønsbergis Norras moodustavad kolmandiku Lemminkäineni töötajatest naised.

Loe rohkem

Riskide juhtimine

Edukas riskijuhtimine aitab võita hankeid ja viia ellu edukaid projekte.

Loe rohkem

Päikest asfalteerijatele!

Kaijaleena Vesala vaatab aknast välja. Kas paduvihm lakkab kella üheksaks, nagu ilmateade lubas, või tuleb tööplaanid ümber teha?

Loe rohkem

Niels Jørgen Nielsen

2016. aasta augustis tähistab Niels 40 aasta tööjuubelit Lemminkäinenis.

Loe rohkem

Hangete peen kunst

Tallinna hankemeeskond on viimasel ajal olnud heas vormis – sellest annab tunnistust Tallinna Lennujaama kõrgetasemelise renoveerimishanke võitmine.

Loe rohkem

John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Loe rohkem

Täiuslik null

Kui rääkida õnnetustest, siis on null parim tulemus.

Loe rohkem

Digimeeskond ehitab internetis ühtset Lemminkäineni

Lemminkäineni kontserni kommunikatsioon ja turundus teenindab kõiki kaheksat riiki, kus tegutseme, ja vastutab ka avalikustamiskohustuste eest, mis tuleneb sellest, et Lemminkäinen on börsiettevõte. Üksus koosneb kahest meeskonnast: Kontserni kommunikatsioon ja digikommunikatsioon. Digikommunikatsiooni meeskonda kuulub neli liiget.

Loe rohkem