Fredrik Sarvell

Rootsi taristuprojektide piirkonnajuht

Olen 38-aastane, pärit Lõuna-Rootsist Nyköpingist. Mul on Stockholmi Kuningliku Tehnoloogiainstituudi teadusmagistri kraad tsiviilehituses ja ehitusjuhtimises. Töötan Kesk-Rootsis taristuprojektide piirkonnajuhina. Asusin siia tööle 2016. aasta mais. Praegu on meil töös mitu olulist projekti, muu hulgas Arlanda lennuvälja kaeve- ja asfalteerimistööd. Remondime ja tugevdame Stockholmis Värtahamneni kaid, et see peaks vastu uute elamute ehitusele. Stockholmis Henriksdalis kaevasime maa-aluse...

7.11.2017

Superstaar: Tommi Pelkonen, tunneliehituse järelevalvaja

Helsingis, Espoo lähistel toimuvate metroo ehitustööde tunneliehituse järelevalvaja Tommi Pelkoneni ülesanne on jälgida, et projektid kulgeksid sujuvalt nii rahvusvahelises plaanis kui ka kliendi jaoks. Kolleegide sõnul ei ole Tommi töö silmaga nähtav, kuid ta on suurepärane järelevalvaja. Tutvustame teilegi meie superstaari!

Loe rohkem

Suvepraktika Lemminkäinenis

Sel suvel võtsime Soomes taas enda juurde praktikale mõned tudengid. Uurisime neist kolmelt, millised muljed neil Lemminkäinenis töötamisest jäid. Joona, Hanna-Kaisa ja Jesse läbisid oma erialale vastava suvepraktika.

Loe rohkem

Kuus küsimust YIT presidendile ja tegevdirektorile Kari Kauniskangasele.

Lemminkäineni ja YIT ühinemist läbi viiva presidendi ja tegevdirektori Kari Kauniskangase sõnul on ühinemise eesmärk olla kasvulugu, milles mängivad põhirolli töötajad.

Loe rohkem

Meeskonna moodustamine

Meie Venemaa saalihoki meeskond on tõusnud algaja ja jokkeri staatusest ületamatuks võitjaks.

Loe rohkem

Jani Ruti

hoonete ehituse valdkonna tisler Soomes

Loe rohkem

Paragrahvid ja poks

Meie Peterburi peajurist Dmitri Korontshik hakkas poksiga tegelema umbes viis aastat tagasi. Trenni teeb ta 4–5 korda nädalas.

Loe rohkem

Süsiniku jalajälje seire

Projektimeeskond, kelle ülesanne on meie asfaldiprojektide süsiniku jalajälje arvutamine, teab isegi üksikute tootepartiide süsiniku jalajälge.

Loe rohkem

Harri Tolonen

Harri, kes saab märtsis 40, töötab tunneli ehitusplatsidel betooni pihustajana. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saab kuni järgmise sügiseni tema töökohaks Blominmäki uus reoveepuhasti Soomes Espoos.

Loe rohkem