Jani Ruti

hoonete ehituse valdkonna tisler Soomes

Rääkige veidi endast. Olen sündinud Imatras, praegu elan Kagu-Soomes. Olen 39-aastane. Lemminkäinenis olen töötanud juba 19 aastat, peaaegu pool oma elust. Oma töös pean palju piirkonna linnade vahel ringi sõitma, seepärast veedan palju aega autos. Vabal ajal käin looduses, jahtimas või kala püüdmas. Mida teie töö endast kujutab? Viimased neli aastat olen tegelenud nn garantiiremontidega. Näiteks kui meie ettevõtte ehitatud majade elanikud avastavad aasta jooksul mõne puuduse, olen mina üks...

23.05.2017

Paragrahvid ja poks

Meie Peterburi peajurist Dmitri Korontshik hakkas poksiga tegelema umbes viis aastat tagasi. Trenni teeb ta 4–5 korda nädalas.

Loe rohkem

Süsiniku jalajälje seire

Projektimeeskond, kelle ülesanne on meie asfaldiprojektide süsiniku jalajälje arvutamine, teab isegi üksikute tootepartiide süsiniku jalajälge.

Loe rohkem

Harri Tolonen

Harri, kes saab märtsis 40, töötab tunneli ehitusplatsidel betooni pihustajana. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saab kuni järgmise sügiseni tema töökohaks Blominmäki uus reoveepuhasti Soomes Espoos.

Loe rohkem

Ivan Otšeretainõi

Sillutusprojektide direktor, Venemaa

Loe rohkem

Traktorite kiirendusvõistlused

Kai Ove Bøe on Norra Lemminkäineni Foruse asfalditehase töödejuhataja ja üks edukamaid norrakaid, kes on osalenud veotraktorite kiirendusvõistlustel.

Loe rohkem

Asfaldikuningannad

Kuni viimase ajani on teedeehitust peetud meeste pärusmaaks, kuid nüüd on selles arusaamas toimumas muutused. Tønsbergis Norras moodustavad kolmandiku Lemminkäineni töötajatest naised.

Loe rohkem

Riskide juhtimine

Edukas riskijuhtimine aitab võita hankeid ja viia ellu edukaid projekte.

Loe rohkem

Päikest asfalteerijatele!

Kaijaleena Vesala vaatab aknast välja. Kas paduvihm lakkab kella üheksaks, nagu ilmateade lubas, või tuleb tööplaanid ümber teha?

Loe rohkem