Päikest asfalteerijatele!

Kaijaleena Vesala vaatab aknast välja. Kas paduvihm lakkab kella üheksaks, nagu ilmateade lubas, või tuleb tööplaanid ümber teha?

Kaijaleena Vesala töötab objektijuhina Soome läänerannikul Vaasa piirkonna kontoris. Koos oma kolleegi Jere Kalliog a vastutab ta selle eest, et viie asfalteerijate meeskonna töö sujuks plaanipäraselt. Vaasa piirkonnas teeme tööd valitusele, linnale, omavalitsusüksustele, teistele ehitusettevõtjatele ning ka eraisikutele. Ehitusobjektide meeskonnad võivad töötada päeva jooksul kahekümnel erineval objektil. Ühel päeval katavad nad eemalasuva maja hoovi, teisel päeval panevad teekatet maanteede...

11.10.2016

Niels Jørgen Nielsen

2016. aasta augustis tähistab Niels 40 aasta tööjuubelit Lemminkäinenis.

Loe rohkem

Hangete peen kunst

Tallinna hankemeeskond on viimasel ajal olnud heas vormis – sellest annab tunnistust Tallinna Lennujaama kõrgetasemelise renoveerimishanke võitmine.

Loe rohkem

John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Loe rohkem

Täiuslik null

Kui rääkida õnnetustest, siis on null parim tulemus.

Loe rohkem

Digimeeskond ehitab internetis ühtset Lemminkäineni

Lemminkäineni kontserni kommunikatsioon ja turundus teenindab kõiki kaheksat riiki, kus tegutseme, ja vastutab ka avalikustamiskohustuste eest, mis tuleneb sellest, et Lemminkäinen on börsiettevõte. Üksus koosneb kahest meeskonnast: Kontserni kommunikatsioon ja digikommunikatsioon. Digikommunikatsiooni meeskonda kuulub neli liiget.

Loe rohkem

Ohutussaadik Norrast

Thomas Holmsenile on ohutus väga südamelähedane. Kolm aastat tagasi sai temast Lemminkäineni keskkonnajuht ning 18 kuud hiljem hakkas ta ka ohutusküsimustega tegelema.

Loe rohkem

Osav pokkerikäsi

Tor Arne Fenes on laboritehnik Lemminkäinenis Norras ja üks riigi parimaid pokkerimängijaid. Ta võiks mängida elukutselisena, ent panustab headele kolleegidele ja põnevatele päevadele Tromsø osakonnas.

Loe rohkem

Anne Agnvall

Anne töötab Rootsis maa personalijuhina.

Loe rohkem