Paragrahvid ja poks

Meie Peterburi peajurist Dmitri Korontshik hakkas poksiga tegelema umbes viis aastat tagasi. Trenni teeb ta 4–5 korda nädalas.

Pärast intensiivset päevatööd pakib Dmitri Korontshik oma spordikoti ja suundub Peterburis asuvasse Kletka poksiklubisse trenni. Seal treenib ta klubi treeneri käe all. „Kord nädalas teen jõutrenni, ülejäänud aja poksin,” selgitab Dmitri oma iganädalast treeningkava. „Minu eesmärk ei ole saada võistluspoksijaks või professionaaliks, ehkki olen mõnest võistlusest osa võtnud. Minu jaoks tähendab see eelkõige füüsilise seisundi parandamist, mis aitab mul loomulikul teel kasvatada usku iseenda...

25.04.2017

Süsiniku jalajälje seire

Projektimeeskond, kelle ülesanne on meie asfaldiprojektide süsiniku jalajälje arvutamine, teab isegi üksikute tootepartiide süsiniku jalajälge.

Loe rohkem

Harri Tolonen

Harri, kes saab märtsis 40, töötab tunneli ehitusplatsidel betooni pihustajana. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saab kuni järgmise sügiseni tema töökohaks Blominmäki uus reoveepuhasti Soomes Espoos.

Loe rohkem

Ivan Otšeretainõi

Sillutusprojektide direktor, Venemaa

Loe rohkem

Traktorite kiirendusvõistlused

Kai Ove Bøe on Norra Lemminkäineni Foruse asfalditehase töödejuhataja ja üks edukamaid norrakaid, kes on osalenud veotraktorite kiirendusvõistlustel.

Loe rohkem

Asfaldikuningannad

Kuni viimase ajani on teedeehitust peetud meeste pärusmaaks, kuid nüüd on selles arusaamas toimumas muutused. Tønsbergis Norras moodustavad kolmandiku Lemminkäineni töötajatest naised.

Loe rohkem

Riskide juhtimine

Edukas riskijuhtimine aitab võita hankeid ja viia ellu edukaid projekte.

Loe rohkem

Päikest asfalteerijatele!

Kaijaleena Vesala vaatab aknast välja. Kas paduvihm lakkab kella üheksaks, nagu ilmateade lubas, või tuleb tööplaanid ümber teha?

Loe rohkem

Niels Jørgen Nielsen

2016. aasta augustis tähistab Niels 40 aasta tööjuubelit Lemminkäinenis.

Loe rohkem