Asfaldikuningannad

Kuni viimase ajani on teedeehitust peetud meeste pärusmaaks, kuid nüüd on selles arusaamas toimumas muutused. Tønsbergis Norras moodustavad kolmandiku Lemminkäineni töötajatest naised.

„Olen teedeehituses töötanud juba 30 aastat," räägib töödejuhataja ja üks meie Norra filiaali kogenumaid töötajaid Nina Ullmann . „Mulle meeldib väljas töötada, näha erinevaid paiku ja kohtuda uute inimestega", lisab ta. Eli Auglend on töötanud masinaoperaatorina palju aastaid, Ina Karoline Helleberg ja Katrine Henriksen on aga teede-ehituses veel uustulnukad. 2016. aastal alustas Ingvild Skjauff praktikandina, June Mai Berg juhatab aga kontoritöötajate väge. Ina Karoline juhib teekattematerj...

6.12.2016

Riskide juhtimine

Edukas riskijuhtimine aitab võita hankeid ja viia ellu edukaid projekte.

Loe rohkem

Päikest asfalteerijatele!

Kaijaleena Vesala vaatab aknast välja. Kas paduvihm lakkab kella üheksaks, nagu ilmateade lubas, või tuleb tööplaanid ümber teha?

Loe rohkem

Niels Jørgen Nielsen

2016. aasta augustis tähistab Niels 40 aasta tööjuubelit Lemminkäinenis.

Loe rohkem

Hangete peen kunst

Tallinna hankemeeskond on viimasel ajal olnud heas vormis – sellest annab tunnistust Tallinna Lennujaama kõrgetasemelise renoveerimishanke võitmine.

Loe rohkem

John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Loe rohkem

Täiuslik null

Kui rääkida õnnetustest, siis on null parim tulemus.

Loe rohkem

Digimeeskond ehitab internetis ühtset Lemminkäineni

Lemminkäineni kontserni kommunikatsioon ja turundus teenindab kõiki kaheksat riiki, kus tegutseme, ja vastutab ka avalikustamiskohustuste eest, mis tuleneb sellest, et Lemminkäinen on börsiettevõte. Üksus koosneb kahest meeskonnast: Kontserni kommunikatsioon ja digikommunikatsioon. Digikommunikatsiooni meeskonda kuulub neli liiget.

Loe rohkem

Ohutussaadik Norrast

Thomas Holmsenile on ohutus väga südamelähedane. Kolm aastat tagasi sai temast Lemminkäineni keskkonnajuht ning 18 kuud hiljem hakkas ta ka ohutusküsimustega tegelema.

Loe rohkem