Niels Jørgen Nielsen

2016. aasta augustis tähistab Niels 40 aasta tööjuubelit Lemminkäinenis.

Olen 62 aastat vana ning pärit Ølholmist, väikesest Taani linnast Uldumi lähedal. Olen abielus ja kolme lapse isa. Autoparandust õppisin Renault' maaletooja juures töötades, enne Lemminkäinenisse tulekut töötasin veel Villadsens Fabrikkeris ja Icopalis. Ma töötan Uldumi töökojas koos ühe oma pojaga. Lemminkäinenis alustasin 40 aastat tagasi seadmete parandajana. Esimesed 38 aastat remontisin suuri laoture ja teerulle, kuid paar aastat tagasi saadud õlavigastuse tõttu tegelen nüüd peamiselt...

13.09.2016

Hangete peen kunst

Tallinna hankemeeskond on viimasel ajal olnud heas vormis – sellest annab tunnistust Tallinna Lennujaama kõrgetasemelise renoveerimishanke võitmine.

Loe rohkem

John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Loe rohkem

Täiuslik null

Kui rääkida õnnetustest, siis on null parim tulemus.

Loe rohkem

Digimeeskond ehitab internetis ühtset Lemminkäineni

Lemminkäineni kontserni kommunikatsioon ja turundus teenindab kõiki kaheksat riiki, kus tegutseme, ja vastutab ka avalikustamiskohustuste eest, mis tuleneb sellest, et Lemminkäinen on börsiettevõte. Üksus koosneb kahest meeskonnast: Kontserni kommunikatsioon ja digikommunikatsioon. Digikommunikatsiooni meeskonda kuulub neli liiget.

Loe rohkem

Ohutussaadik Norrast

Thomas Holmsenile on ohutus väga südamelähedane. Kolm aastat tagasi sai temast Lemminkäineni keskkonnajuht ning 18 kuud hiljem hakkas ta ka ohutusküsimustega tegelema.

Loe rohkem

Osav pokkerikäsi

Tor Arne Fenes on laboritehnik Lemminkäinenis Norras ja üks riigi parimaid pokkerimängijaid. Ta võiks mängida elukutselisena, ent panustab headele kolleegidele ja põnevatele päevadele Tromsø osakonnas.

Loe rohkem

Anne Agnvall

Anne töötab Rootsis maa personalijuhina.

Loe rohkem

Lõhkamisekspert

Olgu tegu kümmekonna kilo dünamiidiga linnapiirkonnas või kümneid tuhandeid kilosid kaaluvate vedelate lõhkeainetega Lapimaa metsikus looduses – Juha Viitala on mees, kes teab, mida teha. Ta vastutab lõhkamistööde eest Soome ehitusobjektidel.

Loe rohkem