Hangete peen kunst

Tallinna hankemeeskond on viimasel ajal olnud heas vormis – sellest annab tunnistust Tallinna Lennujaama kõrgetasemelise renoveerimishanke võitmine.

Stabiilse tellimuste ja projektide voo tekitamine hooajaks on Tallinna hankemeeskonna juhi Mark Mihhailenko jaoks esmajärgulise tähtsusega. Marki sõnul on Tallinn äärmiselt hinnateadlik turg, seepärast tuleb hankekonkursside võitmiseks teha tõsist kodutööd. „Kui paned kokku projekti tehnilise hinna ning sul on olemas nii oskusteave kui ka töötajad selleks, et realiseerida ka kõige keerukam projekt, siis hakkavad head asjad juhtuma," usub ta. Anna endast kõik Kogenud hankespetsialistina teab...

2.08.2016

John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Loe rohkem

Täiuslik null

Kui rääkida õnnetustest, siis on null parim tulemus.

Loe rohkem

Digimeeskond ehitab internetis ühtset Lemminkäineni

Lemminkäineni kontserni kommunikatsioon ja turundus teenindab kõiki kaheksat riiki, kus tegutseme, ja vastutab ka avalikustamiskohustuste eest, mis tuleneb sellest, et Lemminkäinen on börsiettevõte. Üksus koosneb kahest meeskonnast: Kontserni kommunikatsioon ja digikommunikatsioon. Digikommunikatsiooni meeskonda kuulub neli liiget.

Loe rohkem

Ohutussaadik Norrast

Thomas Holmsenile on ohutus väga südamelähedane. Kolm aastat tagasi sai temast Lemminkäineni keskkonnajuht ning 18 kuud hiljem hakkas ta ka ohutusküsimustega tegelema.

Loe rohkem

Osav pokkerikäsi

Tor Arne Fenes on laboritehnik Lemminkäinenis Norras ja üks riigi parimaid pokkerimängijaid. Ta võiks mängida elukutselisena, ent panustab headele kolleegidele ja põnevatele päevadele Tromsø osakonnas.

Loe rohkem

Anne Agnvall

Anne töötab Rootsis maa personalijuhina.

Loe rohkem

Lõhkamisekspert

Olgu tegu kümmekonna kilo dünamiidiga linnapiirkonnas või kümneid tuhandeid kilosid kaaluvate vedelate lõhkeainetega Lapimaa metsikus looduses – Juha Viitala on mees, kes teab, mida teha. Ta vastutab lõhkamistööde eest Soome ehitusobjektidel.

Loe rohkem

Tee rajamine Venemaal

Asfalditehas ja tee-ehituslaboratoorium Peterburis tegeleb teede, maastikuarhitektuuri ja logistikakeskustega. Kõrghooajal võib tootmine kesta 24/7.

Loe rohkem