Suvepraktika Lemminkäinenis

Sel suvel võtsime Soomes taas enda juurde praktikale mõned tudengid. Uurisime neist kolmelt, millised muljed neil Lemminkäinenis töötamisest jäid. Joona, Hanna-Kaisa ja Jesse läbisid oma erialale vastava suvepraktika.

Joona Åström, v anus 23 Töö analüütikuna Helsingis taristuprojektide tehnilises büroos „Olen pärit Jyväskyläst ja õppisin kaks aastat Ida-Soomes Mikkelis asuva Aalto Ülikooli rahvusvahelise programm järgi. Sügisel jätkan magistriõpingutega ärianalüüsis. Õpilasvahetusprogrammi raames õppisin kuus kuud Lõuna-Koreas Yonsei ülikoolis. Siia praktikale sattusin tänu ühele Aalto Ülikoolis toimunud vilistlasüritusele. Kohtasin seal oma praegust ülemust, kes rääkis mulle suvepraktika võimalustest...

10.10.2017

Kuus küsimust YIT presidendile ja tegevdirektorile Kari Kauniskangasele.

Lemminkäineni ja YIT ühinemist läbi viiva presidendi ja tegevdirektori Kari Kauniskangase sõnul on ühinemise eesmärk olla kasvulugu, milles mängivad põhirolli töötajad.

Loe rohkem

Meeskonna moodustamine

Meie Venemaa saalihoki meeskond on tõusnud algaja ja jokkeri staatusest ületamatuks võitjaks.

Loe rohkem

Jani Ruti

hoonete ehituse valdkonna tisler Soomes

Loe rohkem

Paragrahvid ja poks

Meie Peterburi peajurist Dmitri Korontshik hakkas poksiga tegelema umbes viis aastat tagasi. Trenni teeb ta 4–5 korda nädalas.

Loe rohkem

Süsiniku jalajälje seire

Projektimeeskond, kelle ülesanne on meie asfaldiprojektide süsiniku jalajälje arvutamine, teab isegi üksikute tootepartiide süsiniku jalajälge.

Loe rohkem

Harri Tolonen

Harri, kes saab märtsis 40, töötab tunneli ehitusplatsidel betooni pihustajana. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saab kuni järgmise sügiseni tema töökohaks Blominmäki uus reoveepuhasti Soomes Espoos.

Loe rohkem

Ivan Otšeretainõi

Sillutusprojektide direktor, Venemaa

Loe rohkem

Traktorite kiirendusvõistlused

Kai Ove Bøe on Norra Lemminkäineni Foruse asfalditehase töödejuhataja ja üks edukamaid norrakaid, kes on osalenud veotraktorite kiirendusvõistlustel.

Loe rohkem