John Löfgren

John töötab teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonnajuhina Rootsis.

Kasvasin üles Umeås ettevõtjate perekonnas. Õppisin inseneriteadust ja alustasin oma karjääri ülevaataja ja objektijuhina, kuni mind kutsuti, nüüdseks juba pea 25 aastat tagasi, tegelema ettevõtte kvaliteedi, keskkonna ja töökeskkonna teemadega. Alustasin tööd Lemminkäinenis 2014. aasta sügisel. Minu töö hõlmab kõike, mis on seotud CE-märgiste, sertifikaate ja auditeid puudutavate vormide, süsteemide, IT-küsimuste ja koolitustega. Peale teedeehituse ja ehitusmaterjalide divisjoni teen tööd...

27.04.2016

Täiuslik null

Kui rääkida õnnetustest, siis on null parim tulemus.

Loe rohkem

Digimeeskond ehitab internetis ühtset Lemminkäineni

Lemminkäineni kontserni kommunikatsioon ja turundus teenindab kõiki kaheksat riiki, kus tegutseme, ja vastutab ka avalikustamiskohustuste eest, mis tuleneb sellest, et Lemminkäinen on börsiettevõte. Üksus koosneb kahest meeskonnast: Kontserni kommunikatsioon ja digikommunikatsioon. Digikommunikatsiooni meeskonda kuulub neli liiget.

Loe rohkem

Ohutussaadik Norrast

Thomas Holmsenile on ohutus väga südamelähedane. Kolm aastat tagasi sai temast Lemminkäineni keskkonnajuht ning 18 kuud hiljem hakkas ta ka ohutusküsimustega tegelema.

Loe rohkem

Osav pokkerikäsi

Tor Arne Fenes on laboritehnik Lemminkäinenis Norras ja üks riigi parimaid pokkerimängijaid. Ta võiks mängida elukutselisena, ent panustab headele kolleegidele ja põnevatele päevadele Tromsø osakonnas.

Loe rohkem

Anne Agnvall

Anne töötab Rootsis maa personalijuhina.

Loe rohkem

Lõhkamisekspert

Olgu tegu kümmekonna kilo dünamiidiga linnapiirkonnas või kümneid tuhandeid kilosid kaaluvate vedelate lõhkeainetega Lapimaa metsikus looduses – Juha Viitala on mees, kes teab, mida teha. Ta vastutab lõhkamistööde eest Soome ehitusobjektidel.

Loe rohkem

Tee rajamine Venemaal

Asfalditehas ja tee-ehituslaboratoorium Peterburis tegeleb teede, maastikuarhitektuuri ja logistikakeskustega. Kõrghooajal võib tootmine kesta 24/7.

Loe rohkem

Karina Tommik

Betoonitööde suvepraktika, Tallinn

Loe rohkem