Kopenhaagen: Confalt-kate uutele turuhallidele

Taanis Grønttorvetil, hulgimüügiturul, kust restoraniomanikud oma värskeid köögi- ja puuvilja ostavad, nappis ruumi. Lemminkäinen laotab Confalt-katte kolmele turuhallile, mis asuvad uues kohas Kopenhaageni äärelinnas.

Aeg on raha. Confalt-katte Taani müügijuhi ja lepinguhalduri Carl-Richard Lundi sõnul on uue turu loomise taga olev Kopenhaageni linn ja erainvestor just sel põhjusel Confalti valinud.

Confalti aluseks on tsement-sideainekiht, mis laotatakse peale kohe pärast vundamenditööde lõppu. See moodustab edasisele ehitusele suurepärase aluse ja seda saab kasutada isegi hoone seinaelementide ankurdamiseks.

Kui hooneehitus on lõppenud, laotatakse valmis aluspinnale poorne asfaltbetoon, kasutades tavalist sillutustehnikat. Selle tühimikud täidetakse ülitugeva Confalt-mördiga.

„Juba kahe päeva pärast saab põrandat kasutada," ütles Carl-Richard.

Tema sõnul sobib ainulaadne Confalt hästi ladudesse, tööstuslikesse hoiuruumidesse ja mujale, kus tuleb taluda suuri koormusi. „Selles on ühendatud betooni tugevus ja asfaldi elastsus."

Tekst:Petra Sjouwerman

Mõned faktid

  • Confalt-projekt Kopenhaageni hulgimüügiturul hõlmab 62 800 m2. Projekt valmib tänavu oktoobris.
  • Taanis ulatuvad Confalt-projektid lihtsatest bussipeatustest (40 m2) tohutute konteinerterminalide ja logistikakeskusteni (100 000+ m2).
  • Confalt-kate valmistatakse kahes etapis; see nõuab sillutise eriteadmisi, mida me saame oma klientidele pakkuda.

23.03.2015

18 inimesele meeldib see