Sujuv sõit arhipelaagi maanteel

Me sillutasime üle 30 kilomeetri Edela-Soome kaunist maalilisest maanteest. Meie töö saarestikul eeldab põhjalikku parvlaevaühenduse planeerimist ja materjaliveoautode arvu kahekordistamist.

Arhipelaagi maantee on ainulaadne maaliline Soome autotee. See on erakordne, et arhipelaagi on võimalik näha autosõidu ajal; tavaliselt tuleb selleks minna kruiisile. Oleme sillutanud neli osa sellest maanteest. Projekt algas septembris Iniö ja Jumo saartel ning jätkus oktoobris Nauvo ja Korppoo saartel. Kokku ehitati 31 kilomeetrit uut maanteed. Teed sillutati viimati 2000. aastal. „Tee hakkas lagunema, tekkisid rööpad ja muud kahjustused. Teedeehituse seisukohalt on see projekt nagu iga...

17.01.2017

Saagu valgus ja ohutus!

Valmistu rasketeks tingimusteks. Loetleme põhimoodused sinu enda ja ehitusobjekti ohutuse tagamiseks talvel.

Loe rohkem

Meie viited veebis

Kas soovite leida teavet Lemminkäineni ehitusprojektide kohta?

Loe rohkem

Hea meeskonnatöö

Lemminkäineni töötajad käivad hea meelega tööl ja naudivad oma meeskondades töötamist.

Loe rohkem

Silkeborgi kiirtee – valmis!

Taanis Silkeborgi lääneosas asuva kiirtee viimasele neljale kilomeetrile teekatte paigaldamisega panime sellele projektile ilusa lõpu. Tegemist on Jüüdimaa ühe enim kõneainet pakkunud ja prestiižseima maanteeprojektiga.

Loe rohkem

Avastage sotsiaalmeedia

Lisage meeldimisi, jagage sisu, moodustage võrgustikke – pange sotsiaalmeedia enda kasuks tööle. Või meeldiks teile hoopis blogi pidada?

Loe rohkem

Kas sinu andmed on kaitstud?

Mobiilses maailmas on andmete edastamine imelihtne, kuid kahjuks on sama lihtne ka andmete kuritarvitamine. Probleemide ärahoidmiseks tasub olla valvas.

Loe rohkem

Palavus on käes

Tarbi piisavalt vedelikku, ära unusta pause teha ja riietu ilmale vastavalt. Sellega kindlustad endale hea tööpäeva ka siis, kui päike sulle lagipähe lajatab.

Loe rohkem

Üks päev tegevjuhiga

Tulevasel inseneril Mikael Hautalal avanes võimalus teha lähemat tutvust ehitusvaldkonnaga ning proovida ettevõtte tipptasemel juhtimist.

Loe rohkem