Koostöö koolidega kindlustab tulevase edu

Parima järelkasvu tagamiseks panustab Lemminkäinen koostööle koolidega.

Oma pädevuse ja konkurentsivõime vundamenti laome iga päev. Seepärast oleme võtnud oma eesmärgiks sõlmida hea koostöö eri õppeasutustega. „Koostöö ajendiks on meie ärivajadused. Mõtleme sellele, milliseid oskusi vajame, ning valime oma koostööpartnereid vastavate otsuste alusel. Näiteks Rootsis oleme praegu otsimas koole, kellega tulevikus koostööd teha,” räägib Reetta Tuomi , kes tegeleb personaliosakonnas õppeasutustega koostöösuhete sõlmimise juhtimisega. Soomes on meil selles vallas juba...

25.04.2017

Olen nüüd asfaldipanija

2007. aastast alates on Tom Erik Broks olnud tegev teedeehituse valdkonnas Finnmarkis, Norras. Ta on olnud rullija, tsemendiveoki juht ja sillutaja. Nüüd on ta aga meeskonna juht, kellel on taskus asfaldipanija kvalifikatsioonitunnistus.

Loe rohkem

Sujuv sõit arhipelaagi maanteel

Me sillutasime üle 30 kilomeetri Edela-Soome kaunist maalilisest maanteest. Meie töö saarestikul eeldab põhjalikku parvlaevaühenduse planeerimist ja materjaliveoautode arvu kahekordistamist.

Loe rohkem

Avastage sotsiaalmeedia

Lisage meeldimisi, jagage sisu, moodustage võrgustikke – pange sotsiaalmeedia enda kasuks tööle. Või meeldiks teile hoopis blogi pidada?

Loe rohkem

Saagu valgus ja ohutus!

Valmistu rasketeks tingimusteks. Loetleme põhimoodused sinu enda ja ehitusobjekti ohutuse tagamiseks talvel.

Loe rohkem

Meie viited veebis

Kas soovite leida teavet Lemminkäineni ehitusprojektide kohta?

Loe rohkem

Hea meeskonnatöö

Lemminkäineni töötajad käivad hea meelega tööl ja naudivad oma meeskondades töötamist.

Loe rohkem

Silkeborgi kiirtee – valmis!

Taanis Silkeborgi lääneosas asuva kiirtee viimasele neljale kilomeetrile teekatte paigaldamisega panime sellele projektile ilusa lõpu. Tegemist on Jüüdimaa ühe enim kõneainet pakkunud ja prestiižseima maanteeprojektiga.

Loe rohkem

Kas sinu andmed on kaitstud?

Mobiilses maailmas on andmete edastamine imelihtne, kuid kahjuks on sama lihtne ka andmete kuritarvitamine. Probleemide ärahoidmiseks tasub olla valvas.

Loe rohkem