Paadisilla ehitamine jalgu märjaks tegemata

Loominguliste lahenduste leidmine on sageli tulutoov. Paadisildade ehitamisel kasutatakse tööplatvormidena tavaliselt parvesid. Meie leidsime, et lõhatud kivist moodustatud ajutine madalik annab märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Oulu linn esitas tellimuse Toppilansalmi paadisilla ehitamiseks. Tellija nägemus oli traditsiooniline, kus vundamenditöid oleks tehtud tööplatvormi funktsiooni täitvalt parvelt. „Meie tulime välja uue rakendusmeetodiga," ütles ülevaataja Janne Lammi . „Tegime ettepaneku liigutada rannajoont ajutiselt viis meetrit ettepoole ning teha vundamenditööd lõhatud kivist moodustatud madalikul." Võitsime hanke ja asusime täitma rannajoone äärset kuue meetri sügavust vett. Lõhatud kivi transporditi...

26.04.2016

Lisa mobiilile Lemmy ikoon

Juurdepääsu hõlbustamiseks märgi Lemmy veebisait oma avaekraanil. Ikoon ilmub avaekraanile nagu mis tahes teine rakenduse otsetee või vidin, seega saab seda lohistada ja paigutada kuhu tahes. Allpool järgimiseks kiirjuhend.

Loe rohkem

2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd kättesaadav

Lemminkäineni 2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd meie veebilehel kättesaadav inglise ja soome keeles.

Loe rohkem

Lemminkäneni finantsaruanne 2015: Jätkame plaanipäraselt

“Me oleme täna finantsiliselt stabiilsem ettevõte kui kaks aastat tagasi,” ütles president ja tegevjuht Casimir Lindholm.

Loe rohkem

Confaltist rajad Muusikamaja ümber

Hiljuti Ålborgis Taanis ehitatud Muusikamaja on läbinud sel aastal põhjaliku uuenduskuuri. Puhkealal on nüüd nägusad uued pingid, värskelt istutatud puud ja Lemminkäineni Confalti katendist radade võrk.

Loe rohkem

Jykä läheb puhkusele

Jykä on freesimismasin, mis vajab pärast kiiret suvehooaega hooldust, et uueks suveks ette valmistuda.

Loe rohkem

Saagu valgus ja ohutus!

Valmistu rasketeks tingimusteks. Loetleme põhimoodused sinu enda ja ehitusobjekti ohutuse tagamiseks talvel.

Loe rohkem

Positiivne tulemus

Meie 2015. aasta personaliuuringu tulemustest ilmneb, et oleme tööandjaga rahul.

Loe rohkem

Klientide tagasiside

Korraldame kliendirahulolu uuringut korrapäraselt kõikides riikides, kus tegutseme. Allpool on viimase uuringu tulemused:

Loe rohkem