Kas sinu andmed on kaitstud?

Mobiilses maailmas on andmete edastamine imelihtne, kuid kahjuks on sama lihtne ka andmete kuritarvitamine. Probleemide ärahoidmiseks tasub olla valvas.

Infotehnoloogiateenuseid ja elektroonilist andmeedastust kasutatakse ehitussektoris üha sagedamini. Mobiilsete seadmete kasutamine ehitusobjektidel on muutumas tavaliseks nähtuseks. „Teisest küljest on sagenemas ka andmesideteenustega seotud kuriteod. Identiteedivargusi, viiruste levitamist ja õngevõtmise katseid esineb iga päev,” räägib Lemminkäineni infosüsteemide direktor Markku Penttinen . Meie töötajad on saanud ka selliseid e-kirju, mille oleks justkui saatnud kõrgema tasandi juht, kes...

30.08.2016

Palavus on käes

Tarbi piisavalt vedelikku, ära unusta pause teha ja riietu ilmale vastavalt. Sellega kindlustad endale hea tööpäeva ka siis, kui päike sulle lagipähe lajatab.

Loe rohkem

Üks päev tegevjuhiga

Tulevasel inseneril Mikael Hautalal avanes võimalus teha lähemat tutvust ehitusvaldkonnaga ning proovida ettevõtte tipptasemel juhtimist.

Loe rohkem

Paadisilla ehitamine jalgu märjaks tegemata

Loominguliste lahenduste leidmine on sageli tulutoov. Paadisildade ehitamisel kasutatakse tööplatvormidena tavaliselt parvesid. Meie leidsime, et lõhatud kivist moodustatud ajutine madalik annab märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Loe rohkem

Lisa mobiilile Lemmy ikoon

Juurdepääsu hõlbustamiseks märgi Lemmy veebisait oma avaekraanil. Ikoon ilmub avaekraanile nagu mis tahes teine rakenduse otsetee või vidin, seega saab seda lohistada ja paigutada kuhu tahes. Allpool järgimiseks kiirjuhend.

Loe rohkem

2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd kättesaadav

Lemminkäineni 2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd meie veebilehel kättesaadav inglise ja soome keeles.

Loe rohkem

Lemminkäneni finantsaruanne 2015: Jätkame plaanipäraselt

“Me oleme täna finantsiliselt stabiilsem ettevõte kui kaks aastat tagasi,” ütles president ja tegevjuht Casimir Lindholm.

Loe rohkem

Confaltist rajad Muusikamaja ümber

Hiljuti Ålborgis Taanis ehitatud Muusikamaja on läbinud sel aastal põhjaliku uuenduskuuri. Puhkealal on nüüd nägusad uued pingid, värskelt istutatud puud ja Lemminkäineni Confalti katendist radade võrk.

Loe rohkem

Jykä läheb puhkusele

Jykä on freesimismasin, mis vajab pärast kiiret suvehooaega hooldust, et uueks suveks ette valmistuda.

Loe rohkem