Meie viited veebis

Kas soovite leida teavet Lemminkäineni ehitusprojektide kohta?

Viiteid meie klientidele leiate meie ametlikult veebilehelt lingi "Referentsid" alt. www.lemminkainen.com/references/ (in English) Riikide lõikes on viiteid võimalik leida meie iga tegevusriigi eraldiseisvalt veebilehelt. Igal veebilehel on teil võimalik soovitud riiki valida, klõpsates esilehe ülemises paremas nurgas oleval lingil "Regional sites". http://www.lemminkainen.ee/referentsid/

22.11.2016

Hea meeskonnatöö

Lemminkäineni töötajad käivad hea meelega tööl ja naudivad oma meeskondades töötamist.

Loe rohkem

Silkeborgi kiirtee – valmis!

Taanis Silkeborgi lääneosas asuva kiirtee viimasele neljale kilomeetrile teekatte paigaldamisega panime sellele projektile ilusa lõpu. Tegemist on Jüüdimaa ühe enim kõneainet pakkunud ja prestiižseima maanteeprojektiga.

Loe rohkem

Avastage sotsiaalmeedia

Lisage meeldimisi, jagage sisu, moodustage võrgustikke – pange sotsiaalmeedia enda kasuks tööle. Või meeldiks teile hoopis blogi pidada?

Loe rohkem

Kas sinu andmed on kaitstud?

Mobiilses maailmas on andmete edastamine imelihtne, kuid kahjuks on sama lihtne ka andmete kuritarvitamine. Probleemide ärahoidmiseks tasub olla valvas.

Loe rohkem

Palavus on käes

Tarbi piisavalt vedelikku, ära unusta pause teha ja riietu ilmale vastavalt. Sellega kindlustad endale hea tööpäeva ka siis, kui päike sulle lagipähe lajatab.

Loe rohkem

Üks päev tegevjuhiga

Tulevasel inseneril Mikael Hautalal avanes võimalus teha lähemat tutvust ehitusvaldkonnaga ning proovida ettevõtte tipptasemel juhtimist.

Loe rohkem

Paadisilla ehitamine jalgu märjaks tegemata

Loominguliste lahenduste leidmine on sageli tulutoov. Paadisildade ehitamisel kasutatakse tööplatvormidena tavaliselt parvesid. Meie leidsime, et lõhatud kivist moodustatud ajutine madalik annab märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Loe rohkem

Lisa mobiilile Lemmy ikoon

Juurdepääsu hõlbustamiseks märgi Lemmy veebisait oma avaekraanil. Ikoon ilmub avaekraanile nagu mis tahes teine rakenduse otsetee või vidin, seega saab seda lohistada ja paigutada kuhu tahes. Allpool järgimiseks kiirjuhend.

Loe rohkem