Hea meeskonnatöö

Lemminkäineni töötajad käivad hea meelega tööl ja naudivad oma meeskondades töötamist.

Augustis ja septembris korraldatud töötajate küsitluse kohaselt on Lemminkäineni töötajate rahulolu oma tööga pisut paranenud. Skaalal ühest viieni tuli rahulolu hindeks 4,04, võrreldes tulemusega 4,00 aastast 2015. Vastanud hindasid väga meeskonnavaimu (4,27), samuti kliendikogemust (4,19). Usume, et pakume klientidele meeldivat teenindust. Tunneme kohusetunnet oma tööandja ees (4,18) ja tuleme tööle hea meelega (4,23). Arenguruumi on veel ettevõtte tasandil meeskonnavaimu tajumise ja ühtse...

25.10.2016

Silkeborgi kiirtee – valmis!

Taanis Silkeborgi lääneosas asuva kiirtee viimasele neljale kilomeetrile teekatte paigaldamisega panime sellele projektile ilusa lõpu. Tegemist on Jüüdimaa ühe enim kõneainet pakkunud ja prestiižseima maanteeprojektiga.

Loe rohkem

Avastage sotsiaalmeedia

Lisage meeldimisi, jagage sisu, moodustage võrgustikke – pange sotsiaalmeedia enda kasuks tööle. Või meeldiks teile hoopis blogi pidada?

Loe rohkem

Kas sinu andmed on kaitstud?

Mobiilses maailmas on andmete edastamine imelihtne, kuid kahjuks on sama lihtne ka andmete kuritarvitamine. Probleemide ärahoidmiseks tasub olla valvas.

Loe rohkem

Palavus on käes

Tarbi piisavalt vedelikku, ära unusta pause teha ja riietu ilmale vastavalt. Sellega kindlustad endale hea tööpäeva ka siis, kui päike sulle lagipähe lajatab.

Loe rohkem

Üks päev tegevjuhiga

Tulevasel inseneril Mikael Hautalal avanes võimalus teha lähemat tutvust ehitusvaldkonnaga ning proovida ettevõtte tipptasemel juhtimist.

Loe rohkem

Paadisilla ehitamine jalgu märjaks tegemata

Loominguliste lahenduste leidmine on sageli tulutoov. Paadisildade ehitamisel kasutatakse tööplatvormidena tavaliselt parvesid. Meie leidsime, et lõhatud kivist moodustatud ajutine madalik annab märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Loe rohkem

Lisa mobiilile Lemmy ikoon

Juurdepääsu hõlbustamiseks märgi Lemmy veebisait oma avaekraanil. Ikoon ilmub avaekraanile nagu mis tahes teine rakenduse otsetee või vidin, seega saab seda lohistada ja paigutada kuhu tahes. Allpool järgimiseks kiirjuhend.

Loe rohkem

2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd kättesaadav

Lemminkäineni 2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd meie veebilehel kättesaadav inglise ja soome keeles.

Loe rohkem