Üks päev tegevjuhiga

Tulevasel inseneril Mikael Hautalal avanes võimalus teha lähemat tutvust ehitusvaldkonnaga ning proovida ettevõtte tipptasemel juhtimist.

Mikael Hautala on peagi lõpetamas magistritaseme tehnoloogiaõpinguid Tampere Tehnikaülikoolis. Ta osaleb programmis CEO x 1 Day, mis pakub tudengitele võimalust veeta üks päev koos mõne Soome ettevõtte tippjuhiga. Mikael valis Lemminkäineni ja Casimir Lindholmi . Miks just Lemminkäinen? „Lemminkäinen on laialdaselt tunnustatud ettevõte ja mina ei ole varem ehitussektoriga kokku puutunud. Mul on oma ettevõte ja ma tahtsin näha, kas minu ideed võiksid ka siin töötada." Muljetavaldav pädevus...

21.06.2016

Paadisilla ehitamine jalgu märjaks tegemata

Loominguliste lahenduste leidmine on sageli tulutoov. Paadisildade ehitamisel kasutatakse tööplatvormidena tavaliselt parvesid. Meie leidsime, et lõhatud kivist moodustatud ajutine madalik annab märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Loe rohkem

Lisa mobiilile Lemmy ikoon

Juurdepääsu hõlbustamiseks märgi Lemmy veebisait oma avaekraanil. Ikoon ilmub avaekraanile nagu mis tahes teine rakenduse otsetee või vidin, seega saab seda lohistada ja paigutada kuhu tahes. Allpool järgimiseks kiirjuhend.

Loe rohkem

2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd kättesaadav

Lemminkäineni 2015. aasta majandusaasta aruanne on nüüd meie veebilehel kättesaadav inglise ja soome keeles.

Loe rohkem

Lemminkäneni finantsaruanne 2015: Jätkame plaanipäraselt

“Me oleme täna finantsiliselt stabiilsem ettevõte kui kaks aastat tagasi,” ütles president ja tegevjuht Casimir Lindholm.

Loe rohkem

Confaltist rajad Muusikamaja ümber

Hiljuti Ålborgis Taanis ehitatud Muusikamaja on läbinud sel aastal põhjaliku uuenduskuuri. Puhkealal on nüüd nägusad uued pingid, värskelt istutatud puud ja Lemminkäineni Confalti katendist radade võrk.

Loe rohkem

Jykä läheb puhkusele

Jykä on freesimismasin, mis vajab pärast kiiret suvehooaega hooldust, et uueks suveks ette valmistuda.

Loe rohkem

Saagu valgus ja ohutus!

Valmistu rasketeks tingimusteks. Loetleme põhimoodused sinu enda ja ehitusobjekti ohutuse tagamiseks talvel.

Loe rohkem

Positiivne tulemus

Meie 2015. aasta personaliuuringu tulemustest ilmneb, et oleme tööandjaga rahul.

Loe rohkem