Lemmist

Lemmy on Lemminkäineni kontserni ülemaailmne personali veebiajakiri. See ilmub kaheksas keeles (soome, rootsi, taani, norra, eesti, läti, leedu ja vene) ning pakub neli uut artiklit kuus. Prinditav PDF-versioon antakse välja neli korda aastas.

Võtke ühendust Lemmyga

Lemmy@lemminkainen.com (inglise või soome keeles)
või oma riigi kontaktisikuga riigikeeles (Merike Pillesson, merike.pillesson@lemminkainen.ee).

Peatoimetaja: Susanna Inkinen, susanna.inkinen@lemminkainen.com, tel +358 20 715 4524
Tegevtoimetaja: Arja Korhonen, arja.korhonen@lemminkainen.com, tel +358 20 715 8067
Toimetajad ja kujundus: Head Office Finland, anna-maria.wasenius@headofficefinland.fi, tel +358 50 598 6802

Eesti: Merike Pillesson, merike.pillesson@lemminkainen.ee
Leedu: Edita Alkauskaitė, edita.alkauskaite@lemminkainen.com
Läti: Davis Bautris, Davis.Bautris@lemminkainen.com
Norra: Tom André Aas, taa@lemminkainen.no
Rootsi: Risto Takkinen, risto.takkinen@lemminkainen.com
Taani: Bo Lund Sørensen, bls@lemminkainen.dk
Venemaa: Olga Semenova-Tyan-Shanskaya, olga.semenova@lemminkainen.ru

Lemminkäinen Group
P.O. Box 169
FI-00818 Helsingi
Soome