Mobiilsed masinad

Teostame sillutiseprojekte kõigis riikides, kus me tegutseme, ja kasutame selleks peamiselt oma seadmeid. Masinad seisavad jõude, kuigi mõnes teises kohas oleks neid vaja.

Sillutustööde tehniline osakond on asunud meie masinaid tsentraalselt koordineerima, et vajalikud masinad õigel ajal õiges kohas oleksid. Saadame nii põhi- kui ka erimasinad sinna, kus kliendid neid vajavad, ja riikidesse, kus on parajasti vastavate tööde tipphooaeg.

Näiteks saatsime hiljuti asfaldimasina Soomest Venemaale, kus maantee M4 ehitusel oli vaja lisavõimsust.

Tsentraliseerimine aitab meil palju aega säästa. Järgmise kolme aasta jooksul on meie investeeringud väiksemad kui kunagi varem. Sel põhjusel on masinate mobiilsus oluline. Mittevajalikud masinad müüme maha.

Tehniline büroo vastutab seadmete haldamise ja käitamismeetodite ühtlustamise eest. Eesmärgiks on parimate meetodite vastuvõtmise teel igal pool sarnaseid meetodeid kasutada. Hakkame igas riigis ühtlustatud põhinäitajaid jälgima, et leida kohad, kus erinevused on kõige suuremad. Tehnilise büroo alla kuulub ka kesklaboratoorium Soomes, mis hakkab üha enam koordineerima koostööd teiste riikide laboratooriumidega.

Kui teil on sillutamise kohta häid mõtteid või ettepanekuid, jagage neid oma ülemusega või võtke minuga otse ühendust.

Leo Kaariniemi
Sillutamine, tehniline büroo

8.06.2015

22 inimesele meeldib see