Otsime professionaale

Lemminkäineni töötajatele ja kogu ehitustööstusele oli Lemminkäineni ja YIT kavatsetav ühinemine sel suvel suureks uudiseks. Tulevast ühendettevõtet iseloomustavad tugev finantspositsioon, tugev rahakäive ning enam kui saja-aastane ehituskogemus. Sellest saab konkureerimisvõimeline ettevõte kõikidel Põhja-Euroopa turgudel.

Samuti on uus ettevõte järjest tugevama mainega töökohaks. Senini oli kvalifitseeritud töötajate puudumine nii meie kui ka YIT kasvul oluliseks takistuseks. Kuna ühinemise eesmärgiks olevat kasvu ei ole võimalik saavutada ilma tööd tegevate inimesteta, vajame me oma ala asjatundjaid. Uue ettevõtte eesmärk on pakkuda aina huvitavamaid töid ja karjäärivõimalusi. Vaatamata ühinemisele Lemminkäineni töötajate töösuhted ei muutu ning jäädakse samade ettevõtete alluvusse nagu varemgi, välja arvatud...

13.09.2017

Kiired lahendused arenguks

Hackathon on kasulik viis, kuidas leida uusi ideid ükskõik millises ettevõttes. See on innovatsioonivõistlus, kus kutsutakse appi meeskonnad väljastpoolt, et otsida lahendusi väljakutsetele, mille ettevõte neile ette annab.

Loe rohkem

Hoolikas planeerimine ja järelkontroll toovad edu

Soomes, Tampere linnas ellu viidud Rantatunneli projekt oli meie jaoks mitmes mõttes eriline. Viis aastat kestnud projekt viidi lõpule 2016. aasta novembris, kui uus maanteetunnel avati liikluseks. Meie ettevõttest töötas selle projekti kallal umbes 190 spetsialisti, lisaks sellele veel pea 200 töövõtjat.

Loe rohkem

Taaskasutatud asfalt on ökoloogiline ja ökonoomne

Kas teadsid, et asfalt on 100% taaskasutatav ja et Lemminkäinen on maailma juhtiv firma asfaldi taaskasutuses?

Loe rohkem

Parem teenus õige hinnaga

Lemminkäinen on ehitussektoris suur ostja. Meie ühine ülesanne on tagada kvaliteetsete toodete ja teenuste ostmine parima hinnaga. Meie ostujõud ja otsused mõjutavad meie alltöövõtjate ja kogu tööstusharu arengut.

Loe rohkem

Ühtne Lemminkäinen vallutab turu

2015. aasta teisest poolest alates on infraehituse valdkonna strateegia arendamise eest vastutav meeskond tegelenud ühtse tegevusplaani ja -mudeli väljatöötamisega.

Loe rohkem

Jääge meie lainele!

Mida me silmas peame, kui me räägime jätkusuutlikkusest või vastutustundlikust ettevõtlusest? Miks peaks iga Lemminkäineni töötaja neist teemadest huvituma?

Loe rohkem

Väärtused on alati nähtavad.

Väärtused võivad tunduda kauged, ent need kajastuvad alati meie käitumises – töö ja vabal ajal.

Loe rohkem

Kasumliku äritegevuse aluseks on rahulolevad kliendid

Me peame edendama oma kliendisuhteid ja olema heade suhete üle uhked. Töötajad – me kõik – oleme heade ja pikaajaliste kliendisuhete sõlmimisel kõige olulisem tegur. Me osutame klientidele õigeid teenuseid õigel ajal. Eesmärk on, et igaüks meist annaks oma parima, tehes seda rõõmu ja uhkustundega.

Loe rohkem