Hea Lemminkäineni meeskonnaliige

Kuigi ettevõtte nimi muutub, jäävad meie kogemused ja töö samaks, püsides ühiskonnas nähtaval kohal.

Umbes kolm aastat tagasi kirjutasin ma Lemmys: „Meie edu saladus peitub kogemustes ja oskustes.” See kehtib tänaselgi päeval ja ühtlasi uues firmas. Kuigi Lemminkäineni nimi kaob, jääb kõigi pädevus ja kogemus alles. Meie sajad head soovitused jäävad püsima, meie töö on ühiskonnas jätkuvalt nähtav ja teadmised, mille me projektidest aastate jooksul omandanud oleme, on meiega kaasas.  Nüüd, kui Lemminkäinen ja YIT ühinevad, vajame seda kõike, kuna püüdleme juhtiva, majanduslikult stabiilse ja...

5.12.2017

Otsime professionaale

Lemminkäineni töötajatele ja kogu ehitustööstusele oli Lemminkäineni ja YIT kavatsetav ühinemine sel suvel suureks uudiseks. Tulevast ühendettevõtet iseloomustavad tugev finantspositsioon, tugev rahakäive ning enam kui saja-aastane ehituskogemus. Sellest saab konkureerimisvõimeline ettevõte kõikidel Põhja-Euroopa turgudel.

Loe rohkem

Kiired lahendused arenguks

Hackathon on kasulik viis, kuidas leida uusi ideid ükskõik millises ettevõttes. See on innovatsioonivõistlus, kus kutsutakse appi meeskonnad väljastpoolt, et otsida lahendusi väljakutsetele, mille ettevõte neile ette annab.

Loe rohkem

Hoolikas planeerimine ja järelkontroll toovad edu

Soomes, Tampere linnas ellu viidud Rantatunneli projekt oli meie jaoks mitmes mõttes eriline. Viis aastat kestnud projekt viidi lõpule 2016. aasta novembris, kui uus maanteetunnel avati liikluseks. Meie ettevõttest töötas selle projekti kallal umbes 190 spetsialisti, lisaks sellele veel pea 200 töövõtjat.

Loe rohkem

Taaskasutatud asfalt on ökoloogiline ja ökonoomne

Kas teadsid, et asfalt on 100% taaskasutatav ja et Lemminkäinen on maailma juhtiv firma asfaldi taaskasutuses?

Loe rohkem

Parem teenus õige hinnaga

Lemminkäinen on ehitussektoris suur ostja. Meie ühine ülesanne on tagada kvaliteetsete toodete ja teenuste ostmine parima hinnaga. Meie ostujõud ja otsused mõjutavad meie alltöövõtjate ja kogu tööstusharu arengut.

Loe rohkem

Ühtne Lemminkäinen vallutab turu

2015. aasta teisest poolest alates on infraehituse valdkonna strateegia arendamise eest vastutav meeskond tegelenud ühtse tegevusplaani ja -mudeli väljatöötamisega.

Loe rohkem

Jääge meie lainele!

Mida me silmas peame, kui me räägime jätkusuutlikkusest või vastutustundlikust ettevõtlusest? Miks peaks iga Lemminkäineni töötaja neist teemadest huvituma?

Loe rohkem

Väärtused on alati nähtavad.

Väärtused võivad tunduda kauged, ent need kajastuvad alati meie käitumises – töö ja vabal ajal.

Loe rohkem