Taaskasutatud asfalt on ökoloogiline ja ökonoomne

Kas teadsid, et asfalt on 100% taaskasutatav ja et Lemminkäinen on maailma juhtiv firma asfaldi taaskasutuses?

Meie kliendid küsivad ökoloogilisi teekatteid rohkem kui kunagi varem. Me oleme arendanud välja asfaldi taaskasutuse pikaajaliste uuringute, testimise ning varustuse ja masinate arendamisega. Suurim võitja on keskkond Me hoiame kokku taastumatuid loodusvarasid, kasutades vana asfalti toormaterjalina. Asfalt koosneb peamiselt purustatud kruusast ja sideainest, bituumenist. Vana asfalti kogudes säästame graniiti ja naftat, mida kasutatakse bituumeni tootmiseks. Lisaks vähenevad oluliselt asfald...

7.12.2016

Parem teenus õige hinnaga

Lemminkäinen on ehitussektoris suur ostja. Meie ühine ülesanne on tagada kvaliteetsete toodete ja teenuste ostmine parima hinnaga. Meie ostujõud ja otsused mõjutavad meie alltöövõtjate ja kogu tööstusharu arengut.

Loe rohkem

Ühtne Lemminkäinen vallutab turu

2015. aasta teisest poolest alates on infraehituse valdkonna strateegia arendamise eest vastutav meeskond tegelenud ühtse tegevusplaani ja -mudeli väljatöötamisega.

Loe rohkem

Jääge meie lainele!

Mida me silmas peame, kui me räägime jätkusuutlikkusest või vastutustundlikust ettevõtlusest? Miks peaks iga Lemminkäineni töötaja neist teemadest huvituma?

Loe rohkem

Väärtused on alati nähtavad.

Väärtused võivad tunduda kauged, ent need kajastuvad alati meie käitumises – töö ja vabal ajal.

Loe rohkem

Kasumliku äritegevuse aluseks on rahulolevad kliendid

Me peame edendama oma kliendisuhteid ja olema heade suhete üle uhked. Töötajad – me kõik – oleme heade ja pikaajaliste kliendisuhete sõlmimisel kõige olulisem tegur. Me osutame klientidele õigeid teenuseid õigel ajal. Eesmärk on, et igaüks meist annaks oma parima, tehes seda rõõmu ja uhkustundega.

Loe rohkem

Mobiilsed masinad

Teostame sillutiseprojekte kõigis riikides, kus me tegutseme, ja kasutame selleks peamiselt oma seadmeid. Masinad seisavad jõude, kuigi mõnes teises kohas oleks neid vaja.

Loe rohkem

Lugupeetud Lemminkäineni meeskonna liige

Te loete esimest kogu meie kontserni hõlmavat personaliajakirja, mis avaldatakse kõigis riikides, kus Lemminkäinen tegutseb, ja kaheksas keeles.

Loe rohkem