Jääge meie lainele!

Mida me silmas peame, kui me räägime jätkusuutlikkusest või vastutustundlikust ettevõtlusest? Miks peaks iga Lemminkäineni töötaja neist teemadest huvituma?

Jätkusuutlikkus tähendab, et nii otsuste tegemisel kui igapäevastes tegevustes võetakse arvesse inimesi, finantse ja majandusseisu. Sotsiaalselt vastutustundlik ettevõtlus tähendab töövõimaluste loomist ja töötajate eest hoolitsemist. See kätkeb ka meie suhteid teiste osapooltega, näiteks klientide ja võimu esindajatega. Suure ehitusfirmana on meil selge mõju ka keskkonnale. Me minimeerime oma tegevuse kahjulikku mõju, parandades oma energia- ja materjalikasutust ning vähendades meie tootmise...

15.03.2016

Väärtused on alati nähtavad.

Väärtused võivad tunduda kauged, ent need kajastuvad alati meie käitumises – töö ja vabal ajal.

Loe rohkem

Kasumliku äritegevuse aluseks on rahulolevad kliendid

Me peame edendama oma kliendisuhteid ja olema heade suhete üle uhked. Töötajad – me kõik – oleme heade ja pikaajaliste kliendisuhete sõlmimisel kõige olulisem tegur. Me osutame klientidele õigeid teenuseid õigel ajal. Eesmärk on, et igaüks meist annaks oma parima, tehes seda rõõmu ja uhkustundega.

Loe rohkem

Mobiilsed masinad

Teostame sillutiseprojekte kõigis riikides, kus me tegutseme, ja kasutame selleks peamiselt oma seadmeid. Masinad seisavad jõude, kuigi mõnes teises kohas oleks neid vaja.

Loe rohkem

Lugupeetud Lemminkäineni meeskonna liige

Te loete esimest kogu meie kontserni hõlmavat personaliajakirja, mis avaldatakse kõigis riikides, kus Lemminkäinen tegutseb, ja kaheksas keeles.

Loe rohkem