Ühtne Lemminkäinen vallutab turu

2015. aasta teisest poolest alates on infraehituse valdkonna strateegia arendamise eest vastutav meeskond tegelenud ühtse tegevusplaani ja -mudeli väljatöötamisega.

Oleme seadnud 2019. aasta eesmärgid kogu valdkonnale ning võtnud eesmärgiks kasvada Põhja-Euroopa suurimaks teenusepakkujaks valitud ärisegmendis. Kasumlikku kasvu ootame eelkõige Rootsis ja Norras ning see kasv põhineb avaliku sektori kavandatavatel investeeringutel infrastruktuuri ehitusse. Eestis Lätis ja Leedus otsime uusi, meie põhipädevust rakendada võimaldavaid ärivõimalusi infraehituse positsioonide tugevdamiseks. Kuid on selge, et pelgalt sõrmenipsu peale ei hakka kasv küll kusagilt...

6.06.2016

Jääge meie lainele!

Mida me silmas peame, kui me räägime jätkusuutlikkusest või vastutustundlikust ettevõtlusest? Miks peaks iga Lemminkäineni töötaja neist teemadest huvituma?

Loe rohkem

Väärtused on alati nähtavad.

Väärtused võivad tunduda kauged, ent need kajastuvad alati meie käitumises – töö ja vabal ajal.

Loe rohkem

Kasumliku äritegevuse aluseks on rahulolevad kliendid

Me peame edendama oma kliendisuhteid ja olema heade suhete üle uhked. Töötajad – me kõik – oleme heade ja pikaajaliste kliendisuhete sõlmimisel kõige olulisem tegur. Me osutame klientidele õigeid teenuseid õigel ajal. Eesmärk on, et igaüks meist annaks oma parima, tehes seda rõõmu ja uhkustundega.

Loe rohkem

Mobiilsed masinad

Teostame sillutiseprojekte kõigis riikides, kus me tegutseme, ja kasutame selleks peamiselt oma seadmeid. Masinad seisavad jõude, kuigi mõnes teises kohas oleks neid vaja.

Loe rohkem

Lugupeetud Lemminkäineni meeskonna liige

Te loete esimest kogu meie kontserni hõlmavat personaliajakirja, mis avaldatakse kõigis riikides, kus Lemminkäinen tegutseb, ja kaheksas keeles.

Loe rohkem