Asfalteerime sildu Venemaal

Oleme oma tegutsemisaja jooksul renoveerinud Venemaal 220 silda, kasutades hüdroisolatsioonimastiksit Lemmastix ja mastiksasfalti Lemproof. Meie enda tootearendus, pädevus ja kogemus on taganud projekti eduka elluviimise.

Oleme tuntud oma tööde hea kvaliteedi poolest. Venemaal oleme paigaldanud enam kui 400 000 m2 hüdroisolatsioonimaterjale ja teekatteid. 2015. aastal kattis meie Moskva piirkonna teedeehituse üksus 118 000 m2 sillaplaate, mis ületab 2014. aasta sama töö mahtu kaks korda. Direktori Leo Kaariniemi sõnul on Lemminkäineni mastiksasfaldi tehnoloogia meie peamine konkurentsieelis. Tehnoloogia on välja arendatud ettevõtte sees ja seda kasutatakse Venemaal sildade parandamiseks ja ehitamiseks juba 199...

7.06.2016

Kõrgustesse

Finantskontserni OP liikmespankade peakontor Soomes Lõuna-Karjalas on Lappeeranta linna uueks tähiseks. Ehitusprojekt moodustab ka olulise osa traditsioonilise kesklinnakvartali renoveerimisest.

Loe rohkem

Ehitusobjekt, kuhu ei vii ühtegi teed

Maalilises Fjærlandis Lääne-Norras oleme kliendi, ettevõtte Småkraft tellimusel ehitamas hüdroelektrijaama, ja seda päris ilma teedeta. See on paras väljakutse, sest ehitusobjektile pääseb ligi vaid mere või õhu kaudu.

Loe rohkem

Elu mere ääres

Mitte kaua aega tagasi oli Jätkäsaari asum üks Helsingi sadamaalasid. Nüüd on sellest saamas kõrghoonete piirkond, kuhu kerkib ka Kompassi kortermaja.

Loe rohkem

Helsingisse kerkib uus linnaosa

Soome pealinna Helsingisse kerkib uus, elav linnaosa. Selle plaanimisel ja rajamisel tegime keerulistes tingimustes oma konkurentidega koostööd.

Loe rohkem

Kontoritest hotellinumbriteks

Auratalo Helsingis Soomes on maamärk, mis tekkis 1960. aastatel. Praegu ehitatakse kontorihoonet ümber kaasaegseks linnahotelliks.

Loe rohkem

Rotermanni kvartali maa-alune parkla

Ehitustööd muinsuskaitsealuse objekti all nõuavad alati erilist hoolt, aga vajadus erioskuste ja läbimõeldud plaanide järele on eriti suur, kui pinnas on nõrk ja maapealsed ajaloolised ehitised haprad.

Loe rohkem

Kõrge profiiliga tunnel

Sillutame Nordhavnsvej tunnelit, mis muudab liiklemise Taani pealinnas Kopenhaagenis olulisemalt lihtsamaks. Projekti nõudmised on väga kõrged.

Loe rohkem

Sügavale sisse Tallinnas

Eelmisel aastal avastas Tallinna Vesi, et osa pinnasest Tallinna populaarse ranna lähedal vajub. Kuna koht asub Tihase tunnelkollektori kohal, asuti kiiresti tegutsema. Pärast hoolikat kontrolli pöördusid nad meie poole.

Loe rohkem