Naftasadamast elurajooniks

Stockholmi Södra Kajeni endises naftasadamas tehakse ettevalmistusi uue elurajooni rajamiseks. Projekt hõlmab töid nii maal kui ka merel.

Stockholmi Värtahamneni sadamas Rootsis puhub merelt veebruarikuine niiske tuul. Vesi on siiski tänu pehmele talvele jäävaba. See lihtsustab meie töid Stockholmi linna tellitud Södra Kajeni sadamakai projekti kallal. Meie ülesanne on lammutada 19. sajandi lõpus ehitatud naftakai ja ehitada piirkonda planeeritud elurajoonile vajalik taristu. Tööobjekti juht Oskar Nilsson selgitab, et pinnasetööd nõuavad erioskusi. Naftasadama kasutamise käigus on pinnasesse hulgaliselt naftat voolanud, seepära...

7.06.2017

Edukas planeerimine on pool võitu

Oulu uude Hiukkavaara elamurajooni on kerkimas kogukonnakeskus, mille puhul rakendatakse koostööhanke mudelit.

Loe rohkem

Ehitamine vasekaevanduses

Me ehitame Põhja-Rootsis Gällivare vallas suure kiiruga purustustehast. See projekt on kaevandusettevõttele suur investeering ja meile oluline võimalus.

Loe rohkem

Espoos purustatavast kivimist puudust ei ole

Soome Espoo Blominmäki maa-alune reoveepuhasti on erakordse suurusega kaeveprojekt. Meie töötajad teavad oma kogemusest, kuidas kaevata hea reoveepuhasti.

Loe rohkem

Pikisilmi oodatud objekt

Venemaal Leningradi oblastis asuv Sosnovõi Bor ootab juba uue Rantala nimelise elamukompleksi ehitamist, mida hakkab ehitama Lemminkäinen.

Loe rohkem

Kiirkorras maantee-ehitus

Praegu on eriti lühikese tähtajaga valmimas uus maantee, mis loob ühenduse mitmete erinevate kohtade vahel kaugel Lääne-Taanis. 39kilomeetrisest teest 22 km on tehtud meie kogenud meeskonna ülesandeks.

Loe rohkem

Lisatõuge lennujaama laiendustöödele tänu „suurele ruumile”

Soome suurima lennujaama – Helsingi lennujaama – laiendusprojekti elluviimine eeldab kliendi ja töövõtja vahelise koostöö tõhusust toetava tegevusmudeli rakendamist. Projekt kestab aastaid, mistõttu peab iga tööetapp olema lennuohutuse seisukohast hoolikalt läbi mõeldud.

Loe rohkem

Koos ühe laua taga

Ühislepingu raames tehtavad tervisekeskuse laiendus- ja renoveerimistööd Kempele omavalitsusüksuses Põhja-Soomes on andnud meile palju häid kogemusi. Projekti lõpp on planeeritud järgmisesse aastasse.

Loe rohkem

Hoog sisse

Tallinna Lennujaama renoveerimine on meie jaoks oluline võimalus.

Loe rohkem