Koostöö Arlandas

Stockholmi Arlanda lennuvälja laiendamine tähendab tosina uue ehitusobjekti rajamist ja tihedamat veoautoliiklust. Oleme ehitamas alale logistikakeskust, et koordineerida ehitusobjektidele ja neist välja kulgevat liiklust.

Kui asfaldimasinad objektile jõuavad, et oma tööga alustada, sagivad Arlanda lennuvälja kõrval asuval 18 000 m 2 alal ringi oranžid teerullid ja ekskavaatorid. Uus logistikakeskus on hea näide sellest, kuidas taristuprojektide ja teedeehituse üksused ehitusobjekti koos haldavad. „Uue logistikakeskuse eesmärk on vältida ummikuid Arlanda ümber. Ettevõtted planeerivad oma sõite ja võtavad logistikakeskusega ühendust, et broneerida tarne saabumine objektile. Veoautod sõidavad kohale ja neile...

10.10.2017

Ehitame täpselt ja tempoga

Oleme Lätisse rajatava Kekava tööstuspargi peatöövõtja.

Loe rohkem

Naftasadamast elurajooniks

Stockholmi Södra Kajeni endises naftasadamas tehakse ettevalmistusi uue elurajooni rajamiseks. Projekt hõlmab töid nii maal kui ka merel.

Loe rohkem

Edukas planeerimine on pool võitu

Oulu uude Hiukkavaara elamurajooni on kerkimas kogukonnakeskus, mille puhul rakendatakse koostööhanke mudelit.

Loe rohkem

Ehitamine vasekaevanduses

Me ehitame Põhja-Rootsis Gällivare vallas suure kiiruga purustustehast. See projekt on kaevandusettevõttele suur investeering ja meile oluline võimalus.

Loe rohkem

Espoos purustatavast kivimist puudust ei ole

Soome Espoo Blominmäki maa-alune reoveepuhasti on erakordse suurusega kaeveprojekt. Meie töötajad teavad oma kogemusest, kuidas kaevata hea reoveepuhasti.

Loe rohkem

Pikisilmi oodatud objekt

Venemaal Leningradi oblastis asuv Sosnovõi Bor ootab juba uue Rantala nimelise elamukompleksi ehitamist, mida hakkab ehitama Lemminkäinen.

Loe rohkem

Kiirkorras maantee-ehitus

Praegu on eriti lühikese tähtajaga valmimas uus maantee, mis loob ühenduse mitmete erinevate kohtade vahel kaugel Lääne-Taanis. 39kilomeetrisest teest 22 km on tehtud meie kogenud meeskonna ülesandeks.

Loe rohkem

Lisatõuge lennujaama laiendustöödele tänu „suurele ruumile”

Soome suurima lennujaama – Helsingi lennujaama – laiendusprojekti elluviimine eeldab kliendi ja töövõtja vahelise koostöö tõhusust toetava tegevusmudeli rakendamist. Projekt kestab aastaid, mistõttu peab iga tööetapp olema lennuohutuse seisukohast hoolikalt läbi mõeldud.

Loe rohkem