Projekt tiheda liiklusega sõlmes

Meie kontsern ehitab Tallinna tiheda liiklusega ringteele Lagedi tee mitmetasandilist ristmikku.

Lagedi silla esimene pool on juba valatud. Silla servade tasandamistööde käigus kerkib õhku tihe tolmupilv. Justkui kinnitamaks meile veel kord, et teeme oma tööd Tallinna ühe tihedaima liiklusega ristmikul, ilmub ehitusobjekti kohale mürisev lennuk, olles äsja tõusnud õhku lähedal asuvalt lennuväljalt. Projektijuht Priit Kuldsaar seisab vastvalminud sillapoolel ja vaatab alla vanale viaduktile, mis teenindab ummikute tõttu aeglaselt kulgevat liiklust veel viimaseid nädalaid. „Liikluse maht o...

5.12.2017

Prestiižse ajaloolise hoone renoveerimine

Renoveerime Helsingis ettevõttele Ilmarinen Mutual Pension Insurance Company kuuluvat hoonet. Soome riikliku muinsuskaitseameti kaitse all oleva ehitise niigi keerulistele renoveerimistöödele lisab vürtsi asjaolu, et hoone asub tihedalt täis ehitatud kesklinnas.

Loe rohkem

Koostöö Arlandas

Stockholmi Arlanda lennuvälja laiendamine tähendab tosina uue ehitusobjekti rajamist ja tihedamat veoautoliiklust. Oleme ehitamas alale logistikakeskust, et koordineerida ehitusobjektidele ja neist välja kulgevat liiklust.

Loe rohkem

Ehitame täpselt ja tempoga

Oleme Lätisse rajatava Kekava tööstuspargi peatöövõtja.

Loe rohkem

Naftasadamast elurajooniks

Stockholmi Södra Kajeni endises naftasadamas tehakse ettevalmistusi uue elurajooni rajamiseks. Projekt hõlmab töid nii maal kui ka merel.

Loe rohkem

Edukas planeerimine on pool võitu

Oulu uude Hiukkavaara elamurajooni on kerkimas kogukonnakeskus, mille puhul rakendatakse koostööhanke mudelit.

Loe rohkem

Ehitamine vasekaevanduses

Me ehitame Põhja-Rootsis Gällivare vallas suure kiiruga purustustehast. See projekt on kaevandusettevõttele suur investeering ja meile oluline võimalus.

Loe rohkem

Espoos purustatavast kivimist puudust ei ole

Soome Espoo Blominmäki maa-alune reoveepuhasti on erakordse suurusega kaeveprojekt. Meie töötajad teavad oma kogemusest, kuidas kaevata hea reoveepuhasti.

Loe rohkem

Pikisilmi oodatud objekt

Venemaal Leningradi oblastis asuv Sosnovõi Bor ootab juba uue Rantala nimelise elamukompleksi ehitamist, mida hakkab ehitama Lemminkäinen.

Loe rohkem