Koos ühe laua taga

Ühislepingu raames tehtavad tervisekeskuse laiendus- ja renoveerimistööd Kempele omavalitsusüksuses Põhja-Soomes on andnud meile palju häid kogemusi. Projekti lõpp on planeeritud järgmisesse aastasse.

Kempele tervisekeskuse laiendustööd lõppevad 2016. aasta sügisel. Pärast seda asume järk-järgult renoveerima keskuse vana osa. Tegemist on uut tüüpi projektiga selles mõttes, et see põhineb laiaulatuslikult koostööl – klient soovis sõlmida ühislepingu. Omavalitsus, projekteerijad, projektijuhid ja töövõtjad moodustavad ühisorganisatsiooni, mis vastutab projekti kavandamise ja rakendamise eest. Teisisõnu jagavad projekti pooled nii riske kui hüvesid. Kempele omavalitsusüksuse tehnilise juhi...

27.09.2016

Hoog sisse

Tallinna Lennujaama renoveerimine on meie jaoks oluline võimalus.

Loe rohkem

Eeskujulikud kaevetööd Helsingi olümpiastaadionil

Lemminkäinen teeb Helsingi olümpiastaadionil kaevetöid, et staadion saaks jätkata oma tegevust mitmeotstarbelise areenina.

Loe rohkem

Asfalteerime sildu Venemaal

Oleme oma tegutsemisaja jooksul renoveerinud Venemaal 220 silda, kasutades hüdroisolatsioonimastiksit Lemmastix ja mastiksasfalti Lemproof. Meie enda tootearendus, pädevus ja kogemus on taganud projekti eduka elluviimise.

Loe rohkem

Kõrgustesse

Finantskontserni OP liikmespankade peakontor Soomes Lõuna-Karjalas on Lappeeranta linna uueks tähiseks. Ehitusprojekt moodustab ka olulise osa traditsioonilise kesklinnakvartali renoveerimisest.

Loe rohkem

Ehitusobjekt, kuhu ei vii ühtegi teed

Maalilises Fjærlandis Lääne-Norras oleme kliendi, ettevõtte Småkraft tellimusel ehitamas hüdroelektrijaama, ja seda päris ilma teedeta. See on paras väljakutse, sest ehitusobjektile pääseb ligi vaid mere või õhu kaudu.

Loe rohkem

Elu mere ääres

Mitte kaua aega tagasi oli Jätkäsaari asum üks Helsingi sadamaalasid. Nüüd on sellest saamas kõrghoonete piirkond, kuhu kerkib ka Kompassi kortermaja.

Loe rohkem

Helsingisse kerkib uus linnaosa

Soome pealinna Helsingisse kerkib uus, elav linnaosa. Selle plaanimisel ja rajamisel tegime keerulistes tingimustes oma konkurentidega koostööd.

Loe rohkem

Kontoritest hotellinumbriteks

Auratalo Helsingis Soomes on maamärk, mis tekkis 1960. aastatel. Praegu ehitatakse kontorihoonet ümber kaasaegseks linnahotelliks.

Loe rohkem