Ehitamine vasekaevanduses

Me ehitame Põhja-Rootsis Gällivare vallas suure kiiruga purustustehast. See projekt on kaevandusettevõttele suur investeering ja meile oluline võimalus.

Kui me alustasime Bolideni Aitiki vasekaevanduses uue maagipurustustehase ehitust, oli seal vaid 40 meetri sügavune auk maa sees. Vaid neli kuud hiljem oli auk asendatud 18 meetri kõrguste betoonseintega. „See on umbes üks kolmandik lõplikust kõrgusest. Betoonseinu täiendatakse veel 18 meetriga ja selle otsa tuleb 12-meetrine torn”, selgitas projektijuht Jonne Yli-Ikkelä . Seinad kerkisid kiiresti tänu pidevvalu kasutamisele Projekti suurim raskus tuleneb selle pingelisest ajakavast. Ehitustö...

14.03.2017

Espoos purustatavast kivimist puudust ei ole

Soome Espoo Blominmäki maa-alune reoveepuhasti on erakordse suurusega kaeveprojekt. Meie töötajad teavad oma kogemusest, kuidas kaevata hea reoveepuhasti.

Loe rohkem

Pikisilmi oodatud objekt

Venemaal Leningradi oblastis asuv Sosnovõi Bor ootab juba uue Rantala nimelise elamukompleksi ehitamist, mida hakkab ehitama Lemminkäinen.

Loe rohkem

Kiirkorras maantee-ehitus

Praegu on eriti lühikese tähtajaga valmimas uus maantee, mis loob ühenduse mitmete erinevate kohtade vahel kaugel Lääne-Taanis. 39kilomeetrisest teest 22 km on tehtud meie kogenud meeskonna ülesandeks.

Loe rohkem

Lisatõuge lennujaama laiendustöödele tänu „suurele ruumile”

Soome suurima lennujaama – Helsingi lennujaama – laiendusprojekti elluviimine eeldab kliendi ja töövõtja vahelise koostöö tõhusust toetava tegevusmudeli rakendamist. Projekt kestab aastaid, mistõttu peab iga tööetapp olema lennuohutuse seisukohast hoolikalt läbi mõeldud.

Loe rohkem

Koos ühe laua taga

Ühislepingu raames tehtavad tervisekeskuse laiendus- ja renoveerimistööd Kempele omavalitsusüksuses Põhja-Soomes on andnud meile palju häid kogemusi. Projekti lõpp on planeeritud järgmisesse aastasse.

Loe rohkem

Hoog sisse

Tallinna Lennujaama renoveerimine on meie jaoks oluline võimalus.

Loe rohkem

Eeskujulikud kaevetööd Helsingi olümpiastaadionil

Lemminkäinen teeb Helsingi olümpiastaadionil kaevetöid, et staadion saaks jätkata oma tegevust mitmeotstarbelise areenina.

Loe rohkem

Asfalteerime sildu Venemaal

Oleme oma tegutsemisaja jooksul renoveerinud Venemaal 220 silda, kasutades hüdroisolatsioonimastiksit Lemmastix ja mastiksasfalti Lemproof. Meie enda tootearendus, pädevus ja kogemus on taganud projekti eduka elluviimise.

Loe rohkem