Pikisilmi oodatud objekt

Venemaal Leningradi oblastis asuv Sosnovõi Bor ootab juba uue Rantala nimelise elamukompleksi ehitamist, mida hakkab ehitama Lemminkäinen.

Leningradi tuumaelektrijaama (LAES-2) uute jõuseadmete ehitus Sosnovõi Boris suurendab lähitulevikus märkimisväärselt selle väikese, kuid olulise linna vajadusi elamurajoonide järele. Kogupindalalt 59 000 ruutmeetri suurune kompleks avab linna elamuehituses eeldatavalt nüüdisaegse lehekülje ja teeb elamurajooni ka palju ilusamaks. Kuigi ehitus algas ehitusplatsil alles 2016. aasta oktoobris, on tööd juba hästi käima läinud. Ehitajad on teinud süvendi mullatööd, ühendanud ehitamiseks vajaliku...

17.01.2017

Kiirkorras maantee-ehitus

Praegu on eriti lühikese tähtajaga valmimas uus maantee, mis loob ühenduse mitmete erinevate kohtade vahel kaugel Lääne-Taanis. 39kilomeetrisest teest 22 km on tehtud meie kogenud meeskonna ülesandeks.

Loe rohkem

Lisatõuge lennujaama laiendustöödele tänu „suurele ruumile”

Soome suurima lennujaama – Helsingi lennujaama – laiendusprojekti elluviimine eeldab kliendi ja töövõtja vahelise koostöö tõhusust toetava tegevusmudeli rakendamist. Projekt kestab aastaid, mistõttu peab iga tööetapp olema lennuohutuse seisukohast hoolikalt läbi mõeldud.

Loe rohkem

Koos ühe laua taga

Ühislepingu raames tehtavad tervisekeskuse laiendus- ja renoveerimistööd Kempele omavalitsusüksuses Põhja-Soomes on andnud meile palju häid kogemusi. Projekti lõpp on planeeritud järgmisesse aastasse.

Loe rohkem

Hoog sisse

Tallinna Lennujaama renoveerimine on meie jaoks oluline võimalus.

Loe rohkem

Eeskujulikud kaevetööd Helsingi olümpiastaadionil

Lemminkäinen teeb Helsingi olümpiastaadionil kaevetöid, et staadion saaks jätkata oma tegevust mitmeotstarbelise areenina.

Loe rohkem

Asfalteerime sildu Venemaal

Oleme oma tegutsemisaja jooksul renoveerinud Venemaal 220 silda, kasutades hüdroisolatsioonimastiksit Lemmastix ja mastiksasfalti Lemproof. Meie enda tootearendus, pädevus ja kogemus on taganud projekti eduka elluviimise.

Loe rohkem

Kõrgustesse

Finantskontserni OP liikmespankade peakontor Soomes Lõuna-Karjalas on Lappeeranta linna uueks tähiseks. Ehitusprojekt moodustab ka olulise osa traditsioonilise kesklinnakvartali renoveerimisest.

Loe rohkem

Ehitusobjekt, kuhu ei vii ühtegi teed

Maalilises Fjærlandis Lääne-Norras oleme kliendi, ettevõtte Småkraft tellimusel ehitamas hüdroelektrijaama, ja seda päris ilma teedeta. See on paras väljakutse, sest ehitusobjektile pääseb ligi vaid mere või õhu kaudu.

Loe rohkem