Hoog sisse

Tallinna Lennujaama renoveerimine on meie jaoks oluline võimalus.

Meid on ees ootamas ajaloo keerukaim ehitusprojekt Eestis – Tallinna Lennujaama lennuliiklusala parendamis- ja laiendustööd. Ehitustööd on juba käimas ja lepingu järgi peavad need valmis saama 2017. aasta novembriks. „Alustasime projektiga aprillis ja esimese asjana asusime valima alltöövõtjaid. Maikuus saime tegelike töödega pihta hakata," räägib Lemminkäinen Eesti juhatuse esimees Sven Pertens . Lepinguga on hõlmatud nii projekti kavandamine kui ka elluviimine, muu hulgas tehakse kaevetöid,...

16.08.2016

Eeskujulikud kaevetööd Helsingi olümpiastaadionil

Lemminkäinen teeb Helsingi olümpiastaadionil kaevetöid, et staadion saaks jätkata oma tegevust mitmeotstarbelise areenina.

Loe rohkem

Asfalteerime sildu Venemaal

Oleme oma tegutsemisaja jooksul renoveerinud Venemaal 220 silda, kasutades hüdroisolatsioonimastiksit Lemmastix ja mastiksasfalti Lemproof. Meie enda tootearendus, pädevus ja kogemus on taganud projekti eduka elluviimise.

Loe rohkem

Kõrgustesse

Finantskontserni OP liikmespankade peakontor Soomes Lõuna-Karjalas on Lappeeranta linna uueks tähiseks. Ehitusprojekt moodustab ka olulise osa traditsioonilise kesklinnakvartali renoveerimisest.

Loe rohkem

Ehitusobjekt, kuhu ei vii ühtegi teed

Maalilises Fjærlandis Lääne-Norras oleme kliendi, ettevõtte Småkraft tellimusel ehitamas hüdroelektrijaama, ja seda päris ilma teedeta. See on paras väljakutse, sest ehitusobjektile pääseb ligi vaid mere või õhu kaudu.

Loe rohkem

Elu mere ääres

Mitte kaua aega tagasi oli Jätkäsaari asum üks Helsingi sadamaalasid. Nüüd on sellest saamas kõrghoonete piirkond, kuhu kerkib ka Kompassi kortermaja.

Loe rohkem

Helsingisse kerkib uus linnaosa

Soome pealinna Helsingisse kerkib uus, elav linnaosa. Selle plaanimisel ja rajamisel tegime keerulistes tingimustes oma konkurentidega koostööd.

Loe rohkem

Kontoritest hotellinumbriteks

Auratalo Helsingis Soomes on maamärk, mis tekkis 1960. aastatel. Praegu ehitatakse kontorihoonet ümber kaasaegseks linnahotelliks.

Loe rohkem

Rotermanni kvartali maa-alune parkla

Ehitustööd muinsuskaitsealuse objekti all nõuavad alati erilist hoolt, aga vajadus erioskuste ja läbimõeldud plaanide järele on eriti suur, kui pinnas on nõrk ja maapealsed ajaloolised ehitised haprad.

Loe rohkem