Espoos purustatavast kivimist puudust ei ole

Soome Espoo Blominmäki maa-alune reoveepuhasti on erakordse suurusega kaeveprojekt. Meie töötajad teavad oma kogemusest, kuidas kaevata hea reoveepuhasti.

Blominmäkis võib näha koormatud veoautosid üksteise järel möödumas. See on märk sellest, et me kaevame siin uut reoveepuhastit. „See on tõeliselt mahukas projekt. Meedia seisukohast on see jäänud siin Espoos ehitatava uue West Metro varju, kuid piirkonna elanike jaoks on see vähemalt sama oluline,” ütleb projektiinsener Jarkko Meriläinen . „Meil ei ole olnud sellise suurusega kaevetööde lepingut alates Viikinmäki reoveepuhasti ehitamisest Helsingis 1994. aastal,” lisab Jarkko. Kui meie leping...

14.02.2017

Pikisilmi oodatud objekt

Venemaal Leningradi oblastis asuv Sosnovõi Bor ootab juba uue Rantala nimelise elamukompleksi ehitamist, mida hakkab ehitama Lemminkäinen.

Loe rohkem

Kiirkorras maantee-ehitus

Praegu on eriti lühikese tähtajaga valmimas uus maantee, mis loob ühenduse mitmete erinevate kohtade vahel kaugel Lääne-Taanis. 39kilomeetrisest teest 22 km on tehtud meie kogenud meeskonna ülesandeks.

Loe rohkem

Lisatõuge lennujaama laiendustöödele tänu „suurele ruumile”

Soome suurima lennujaama – Helsingi lennujaama – laiendusprojekti elluviimine eeldab kliendi ja töövõtja vahelise koostöö tõhusust toetava tegevusmudeli rakendamist. Projekt kestab aastaid, mistõttu peab iga tööetapp olema lennuohutuse seisukohast hoolikalt läbi mõeldud.

Loe rohkem

Koos ühe laua taga

Ühislepingu raames tehtavad tervisekeskuse laiendus- ja renoveerimistööd Kempele omavalitsusüksuses Põhja-Soomes on andnud meile palju häid kogemusi. Projekti lõpp on planeeritud järgmisesse aastasse.

Loe rohkem

Hoog sisse

Tallinna Lennujaama renoveerimine on meie jaoks oluline võimalus.

Loe rohkem

Eeskujulikud kaevetööd Helsingi olümpiastaadionil

Lemminkäinen teeb Helsingi olümpiastaadionil kaevetöid, et staadion saaks jätkata oma tegevust mitmeotstarbelise areenina.

Loe rohkem

Asfalteerime sildu Venemaal

Oleme oma tegutsemisaja jooksul renoveerinud Venemaal 220 silda, kasutades hüdroisolatsioonimastiksit Lemmastix ja mastiksasfalti Lemproof. Meie enda tootearendus, pädevus ja kogemus on taganud projekti eduka elluviimise.

Loe rohkem

Kõrgustesse

Finantskontserni OP liikmespankade peakontor Soomes Lõuna-Karjalas on Lappeeranta linna uueks tähiseks. Ehitusprojekt moodustab ka olulise osa traditsioonilise kesklinnakvartali renoveerimisest.

Loe rohkem